اخبارخوزستان

تشکیل کمیسیون های تخصصی ملی و استانی سی امین اجلاس سراسری نماز در خوزستان

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان خوزستان، روز چهارشنبه بیست و چهارم آبان ماه، اولین جلسه کارگروه ساز و کار تشکیل کمیسیون های تخصصی ملی و استانی سی امین اجلاس سراسری نماز با عنوان ((نماز نسل نو با رویکرد مدرسه، مسجد و دانشگاه)) در محل ستاد اقامه نماز استان با حضور مدیر و کارشناسان ستاد برگزار شد.

سید موسی بلادیان مدیر ستاد اقامه نماز استان گفت: در خصوص مساله مهم جوانان و نوجوانان با توجه به هجوم فرهنگی و جنگ نرم دشمن می بایست بیش از بیش نسبت به جذب این عزیزان تلاش کنیم.

کمیسیون تخصصی اجلاس سراسری نماز

نویدزاده کارشناس فرهنگی آموزشی ستاد استان در ادامه جلسه گفت: در خصوص علت انجام اجلاس سراسری آینده به شیوه نو و جدید این پیشنهاد از سوی حجت الاسلام حاج آقا علی اکبری دبیر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه بوده و در هیات امناء نیز به تصویب رسید و به استانها ابلاغ شد.

وی افزود: اعضای کمیسیون تخصصی اجلاس سراسری نماز می بایست با بررسی وظایف کمیته کمیسیون های تخصصی به شناسایی مشکلات و مسائل و موانع رونق نماز در مدارس، دانشگاه ها و مساجد به پردازند و با ارائه ی راهکارهای عملی و درونی سازی فرهنگ نورانی نماز به رونق بخشی نماز در مدارس اهتمام ورزند.

در این جلسه مقرر شد اعضا ضمن مطالعه ی دستورالعمل کمیسیون های تخصصی نماز درجلسه هفته آینده که به میزبانی سازمان تبلیغات اسلامی می باشد به ارائهئ نظرات و دیدگاه های خود بپردازند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا