اخبارکرمانشاه

دومین جلسه تشکیل کمیسیون تخصصی سی امین اجلاس سراسری نماز در کرمانشاه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کرمانشاه، صبح روز پنجشنبه دوم آذر ماه، دومین جلسه برنامه ریزی و فراهم آوردن سازو کار تشکیل کمیسیون تخصصی سی امین اجلاس سراسری نماز با حضور مدیر ستاد استان و اعضای کمیسیونها در استان کرمانشاه برگزار شد.

در این جلسه مدیر ستاد اقامه نماز استان با اشاره به  اجلاس سراسری و استانی و شهرستانی نماز باموضوع «نماز، مدرسه، مسجد و دانشگاه» با رویکرد نسل نو خاطر نشان کرد: مهمترین رویکرد امسال در بحث برگزاری اجلاس نماز سوق دادن آن در مدارس می باشد زیرا آموزش و پرورش با داشتن بیشترین نیروی نوجوان وجوان و مناسب ترین بستر  برای توسعه و ترویج و تعمیق فرهنگ نماز بوده و کودکان و نوجوانانی که در این فضا پرورش می یابند، آینده سازان این کشور خواهند بود.

حجت الاسلام و المسلمین علی مولوی با اشاره به جلسه قبلی در جهت  تشکیل کمیسیونهای ملی و استانی سی امین اجلاس سراسری نماز گفت: ان شا الله اجلاس سراسری امسال با عنوان نماز نسل نو با رویکرد مدرسه، مسجد و دانشگاه در نیمه دوم آذر ماه سال جاری در زنجان برگزار می شود؛لذا باید در استان نیز کمیته ها با تشکیل جلسات، برنامه ریزی لازم را در این خصوص داشته باشند.

علی مولوی مدیر ستاد اقامه نماز استان تصریح کرد: مهمترین هدف برگزاری اجلاس های  نماز در سطح استان و شهرستان  در سال جاری معرفی الگوهای موفق در حوزه نماز و ایجاد انگیزه در بین دانش آموزان خواهد بود که لازمه  این امر تشکیل کارگروه هایی در  استان و شهرستانها و در سطح آموزش و پرورش با همکاری  دیگر دستگاه های متولی خواهد شد.

مدیر ستاد استان ضمن  جمع بندی مطالب  این جلسه و جلسه گذشته ، مطالبی در باب اهیت موضوع را مطرح   و همکاری و همراهی سایر ادارات در سطح استان و شهرستانها در خصوص توسعه و ترویج و تعمیق فرهنگ نورانی نماز را عامل موفقیت در کار اقامه نماز عنوان نمود.

وی در جمع نمایندگان سیزده  دستگاه حاضر در جلسه گفت:باید همه ما نهایت سعی و  تلاش خود را بکار ببریم تا حاصل و خروجی جلسات رضایت بخش  و منتج به نتیجه مطلوب شود .در ادامه حاضرین نکته نظرات خود را بیان و مقرر شد جلسه آتی گزارش کامل و مکتوب هم به ستاد استان و هم وزارت خانه متبوع ارسال گردد.

دومین جلسه تشکیل کمیسیون تخصصی سی امین اجلاس سراسری نماز در کرمانشاه برگزار شد-2

دومین جلسه تشکیل کمیسیون تخصصی سی امین اجلاس سراسری نماز در کرمانشاه برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا