اخبارگیلان

جلسه کمیسیون تخصصی ششمین اجلاس استانی نماز گیلان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گیلان، جلسه کمیسیون تخصصی سی امین اجلاس سراسری نماز و ششمین اجلاس استانی نماز با حضور دستگاه های عضو در روز سی ام آبانماه  در محل ستاد اقامه نماز استان برگزار شد.

در این جلسه سید صادق حجازی کارشناس آموزشی و فرهنگی ستاد اقامه نماز ضمن خیر مقدم به اعضای کمیسیون، ساز و کار برگزاری اجلاس سراسری و استانی نماز را تشریح کرد و گفت: دستگاههای اجرایی استان باید گزارش کار های انجام شده را در مورد وظایف حاکمیتی و ابلاغی وزارت خانه خود را به کمیسیون اجلاس ارائه نمایند و با توجه به اینکه  جلسات کمیسیون  بعد از برگزاری اجلاسها نیز ادامه خواهد داشت، نقاط قوت و ضعف و موانع موجود در اجرای برنامه ها را گزارش نمایند تا با وزارت خانه ها از طریق ستاد مرکز مکاتبه شود و موانع موجود انشالله حل و فصل شود.

سپس هر کدام ازاعضای کمیسیون گزارش فعالیتهای صورت گرفته را ارائه داند و  به بررسی موانع موجود در مورد عدم اجرای برخی از برنامه ها پرداختند و راهکارهایی را جهت رفع موانع بیان نمودند و مقرر شد، طبق وظایف کمیته ها مروری بر اهداف و وظایف عوامل بازدارنده و راهکار های موثر شناسایی گردد و تسریع در گزارش به دستگاه مرکزی و ستاد استان مورد تاکید قرار گرفت.

حجت السلام حجازی مدیر ستاد اقامه نماز استان گیلان در جلسه تاکید کرد: اجلاس های استانی نماز باید همسو با اجلاس سراسری نماز و جهت هر چه بهتر برگزار شدن آن به بهترین نحو باشد و از دستگاههای اجرایی و اعضای کمیسیون خواست تا تبلیغات مناسب  گسترده ای در سطح شهر و وروردی ادارات پرمخاطب صورت گیرد.

حجازی افزود: آموزش و پرورش و دانشگاهها  و همه دست اندرکاران امر تعلیم و تربیت باید بکوشند فرهنگ و هویت دینی و بخصوص نماز در کودکان و نوجوانان و دانشجویان تقویت شود. و از مدیران کل دستگاههای اجرایی خواست تا گزارشی در مورد فعالیتها و برنامه های نمازی دستگاه خود تهیه و در روز برگزاری اجلاس به حاضرین جلسه  ارائه  نمایند.

کمیسیون تخصصی اجلاس نماز گیلانکمیسیون تخصصی اجلاس نماز گیلان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا