اخبارخراسان رضوی

اولین جلسه کمیته های تخصصی استانی اجلاس نماز در خراسان رضوی تشکیل شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی، با حضور مدیر ستاد اقامه نماز و نمایندگان دستگاه های اجرایی، اولین جلسه کمیته های تخصصی استانی اجلاس نماز، دوشنبه بیست و دوم آبان ماه تشکیل شد.

در ابتدا حجت الاسلام و المسلمین سبحانی نیا مدیر ستاد اقامه نماز خراسان رضوی گفت: هدف این نشست هماهنگی جهت تشکل کمیسیون های تخصصی در هر سازمان و توجه به اهداف آن می باشد.

وی ادامه داد: لازم است این جلسات در اولین فرصت با حضور اعضای شورا و افراد مربوطه تشکیل و نسبت به سوالات ذیل نقد و بررسی شده و پس از جمع بندی به تهران منعکس شود.

سبحانی نیا افزود: این سوالات عبارت است از؛ برای نماز نسل نو (فرندان خانواده های پرسنل- مجموعه های دانش آموزی، دانشجویی و حمایت از سازمان های آموزشی که نسل نو را در اختیار دارند چه کرده اید؟؟

مدیر ستاد اقامه نماز استان اظهار کرد: همچنین در راستای این فعالیت چه مشکلاتی اساسی وجود دارد و در نهایت برای حل مشکل و رونق بیشتر نماز نسل نو در قالب برنامه های بلند، کوتاه و میان مدت چه می تواند آن سازمان انجام دهد که این سوالات پس از بررسی و جمع بندی به وزارت ارسال شود.

در ادامه هر یک سازمان ها سوالات و دیدگاه هایی را مطرح و توضیحات لازم داده شد.

در پایان مقرر شد در کنار این کمیسیون تخصصی با محوریت خواهران، دانش آموزان و دانشجویان نیز در سازمان خود کمیسیون تخصصی خاصی برای بررسی سوالات مذکور تشکیل و نظرات اخذ گردد و پس از پایان کمیسیون ها و دریافت نظرات در صورت امکان جلسه شورای اقامه نماز استان با حضور اعضا و سازمان های مذکور تشکیل و سوالات در سطح استان نیز مطرح و منعکس خواهد شد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا