اخبارگیلان

نشست تخصصی نماز و مهدویت اداره کل تعاون روستایی گیلان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گیلان، نشست تخصصی نماز و مهدویت در اداره کل تعاون روستایی گیلان با حضور حجت الاسلام حجازی مدیر ستاد اقامه نماز و بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) استان گیلان در روز هجدهم دی ماه در سالن جلسات اداره کل تعاون روستایی استان گیلان برگزار شد.

حجت الاسلام حجازی در این نشست ضمن محکوم کردن حادثه تروریستی کرمان و عرض تسلیت به ساحت مقدس امام زمان (عج) گفت: انتظار بهترین عمل و برترین فضیلت‌هاست، بنابراین شناخت حضرت مهدی(عج) و نایب ایشان وظیفه مهم منتظران است که خوشبختانه امروز مردم، رهبر انقلاب اسلامی را به‌عنوان نایب امام زمان(عج) به‌خوبی شناخته‌اند.

حجت السلام حجازی افزود: در تفکر شیعى انتظار موعود به عنوان یک اصل مسلّم پذیرفته شده، و از آن به عنوان برترین اعمال یاد شده و تأکید شده است که منتظر فرج باشید و از رحمت خدا مأیوس نباشید چرا که بهترین اعمال در پیش خداوند انتظار فرج است.

مدیر ستاد اقامه نماز استان گیلان با اشاره به اهمیت و جایگاه نماز در اسلام و آثار و برکات آن در تمامی مراحل زندگی فردی و اجتماعی انسانها گفت: نماز یه فرصتی  است برای انسان ها که با خالق و معبود خویش ارتباط معنوی برقرار سازند و هدف از برگزاری جلسات شورای اقامه نماز و همچنین این نشست های تخصصی توانمندسازی کارمندان  و خانواده های آنها جهت اجرای این فریضه معنوی به نحو احسن است.

لازم به ذکر است نشست تخصصی نماز و مهدویت  از سلسه برنامه ها و مصوبات ستاد اقامه نماز و بنیاد مهدویت با دستگاههای اجرایی استان است و ویژه معاونین و مدیران ستادی و روسای ادارات و دبیران شورای اقامه نماز ادارات تابعهمی باشد که هر دستگاه موظف به اجرای ان در طول سال می باشد.

در پایان نشست تخصصی نماز و مهدویت  از چند نفر از فعالان و خادمان نماز این اداره کل توسط مدیر و کارشناس برنامه ریزی و نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان گیلان تقدیر و تجلیل بعمل آمد.

نشست تخصصی نماز و مهدویت اداره کل تعاون روستایی گیلان نشست تخصصی نماز و مهدویت اداره کل تعاون روستایی گیلان نشست تخصصی نماز و مهدویت اداره کل تعاون روستایی گیلان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا