اخبارقم

بیش از ۱۳۰۰ نشست تخصصی نماز و مهدویت در قم برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز قم، کارشناس فرهنگی و آموزشی ستاد اقامه نماز از برگزاری بیش از ۱۳۰۰ نشست تخصصی نماز و مهدویت در مدارس و ادارات استان خبر داد.

کارشناس فرهنگی و آموزشی ستاد اقامه نماز قم در این خصوص با اشاره به ظرفیت مرکز تخصصی نماز در استان گفت: خوشبختانه با استفاده از اساتید برتر کشوری، ۱۲۵۰ دوره‌ و نشست تخصصی نماز در سطوح مختلف برگزار شد که با استقبال مخاطبین همراه بود.

وی در ادامه بر لزوم برگزاری و استقبال از این دوره‌ها و نشست ها اشاره کرد و گفت: با توجه به استقبال گسترده از این نشست‌ها در سطح مدارس، این دوره‌ها در برخی مدارس استمرار دارد که شاهد آثار ویژه آن در مباحث تربیتی دانش آموزان بوده ایم.بیش از 1300 نشست تخصصی نماز و مهدویت در قم برگزار شد بیش از 1300 نشست تخصصی نماز و مهدویت در قم برگزار شد

حجت الاسلام و المسلمین سیدمهدی حسینی در ادامه بر اهتمام در استمرار در برگزاری این دوره‌ها تاکید کرد و گفت: نشست‌های تخصصی نماز و مهدویت در مدارس تا پایان خردادماه‌ استمرار خواهد داشت.

وی همچنین به اعیاد شعبانیه اشاره کرد و افزود: با عنایت به اعیاد شعبان المعظم، بیش از ۸۰ نشست مهدوی در سطح مدارس و ادارات برگزار کردیم.

بیش از 1300 نشست تخصصی نماز و مهدویت در قم برگزار شد

وی در پایان با تاکید بر لزوم برگزاری مستمر دوره‌ها در جذب مخاطبین و اثر گذاری از استمرار برنامه‌ها تا پایان سال تحصیلی خبر داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا