اخبارخراسان رضویدسته‌بندی نشده

نشست تخصصی ستاد اقامه نماز در شهرداری منطقه ۸ مشهد مقدس برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی، نشست تخصصی ستاد اقامه نماز منطقه ۸ با حضور حجت الاسلام و المسلمین سبحانی نیا مدیر ستاد اقامه نماز استان، حجت الاسلام و المسلمین مقامی مشاور شهردار در امور روحانیت، یزدان مهر شهردار منطقه ۸، علی رضا فارسی رئیس دبیرخانه شورای عالی فرهنگی، امور دینی و روحانیون در شهرداری مشهد و جمعی از ائمه جماعت مساجد سطح این منطقه، سه شنبه دوازدهم دی ماه برگزار شد.

دراین نشست یزدان مهر شهردار منطقه ۸ ضمن خوش آمدگویی به حاضران و تقدیر از زحمات ائمه جماعت در اعتلای فرهنگ نمازخوانی در جامعه اظهار کرد: مسئله فریضه دینی نماز جماعت همواره یکی از اولویت های مسائل دینی در شهرداری مشهد محسوب شده که در همین باب می توان به اهدای نشان و تقدیرنامه استاندار محترم خراسان رضوی به شهرداری مشهد به عنوان سازمان برتر در حوزه نماز جماعت اشاره نمود.

حجت الاسلام و المسلمین مقامی مشاور شهردار در امور روحانیت نیز با تفسیر سوره مبارکه کوثر تصریح کرد: مادران اراکن جامعه اسلامی درتربیت فرزندان هستند که می بایست همواره قدردان زحمات آنان در پرورش چهره هایی همچون سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی بود.

حجت الاسلام و المسلمین سبحانی نیا مدیر ستاد اقامه نماز استان خراسان رضوی بر نقش برگزاری دوره های آموزشی با محوریت نماز تاکید کرد و گفت: برگزاری دوره های آموزشی برای کارکنان خدوم پاکبان از نتایج چشم گیر و قابل توجهی برخوردار بود که می بایست ضمن ادامه دار بودن این دوره ها در فرهنگسراهای سطح شهر نیز دوره های عمومی برای تمامی علاقه مندان برگزار شود.

در خاتمه این نشست ضمن ارائه گزارش از اقدامات شهرداری منطقه ۸ در تداول فرهنگ نماز و برگزاری مراسمات مذهبی از شهردار،ائمه جماعت و فعالان حوزه برگزاری نماز با اهدای لوح، تقدیر و تجلیل بعمل آمد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا