اخبارگیلان

نشست تخصصی رونق بخشی به نماز در مدارس برگزار شد

سید صادق حجازی: باید مانند یک تکلیف درسی روزانه به موضوع نماز در مدارس نگاه کنیم.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گیلان، نشست تخصصی رونق بخشی به نماز در مدارس با حضور کارشناس  برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی  ستاد اقامه نماز استان گیلان  و دبیران شورای اقامه نماز برخی از دستگاههای اجرایی استان در ۹ مهرماه در سالن جلسات ستاد اقامه نماز استان گیلان برگزار شد.

در این جلسه سید صادق حجازی کارشناس برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان گیلان با تاکید بر لزوم رونق بخشی و توجه به نماز در مدارس گفت: باید توجه بیشتری به نماز جماعت در مدارس داشته باشیم  و تلاش کنیم تا نماز در مدارس نهادینه شود و باید مانند یک تکلیف درسی روزانه به موضوع نماز نگاه کنیم. برای تحقق این امر لازم است جلسات متعددی برگزار گردد و از کارشناسان و صاحبنظران کمک گرفت تا بهتر بتوانیم دانش آموزان و دانشجویان را به نماز ترغیب و تشویق کنیم.

کارشناس برنامه ریزی  نظارت و ارزیابی  ستاد اقامه نماز از دبیران شورای اقامه نماز خواست تا با مدارسی که  امام جماعت ندارند همکاری های لازم را داشته باشند  وامام جماعت دستگاه خود را جهت اقامه نماز به مدارس معرفی کنند.

حجازی افزود: ازامامان جماعت مدارس  هم انتظار داریم از وضعیت نماز خانه مدارس و حضور مدیر مدرسه  و دانش آموزان در نماز جماعت به صورت ماهیانه گزارش تهیه و به ستاداقامه نماز ارسال نمایند  تا بتوانیم نواقص و کمبودها را شناسایی و برطرف کنیم.

نشست تخصصی نماز مدارس گیلان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا