اخبارخراسان جنوبی

نشست تخصصی نماز در مدرسه دخترانه حضرت زینب (س) خوسف برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان خراسان جنوبی، چهارم آذر ماه، حجت الاسلام و المسلمین کمیلی مدیر ستاد اقامه نماز خراسان جنوبی به همراه  کارشناس فرهنگی و آموزشی در سفر به شهرستان خوسف در نماز جماعت مدرسه دخترانه حضرت زینب (س) شهرستان شرکت کرد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان بعد از اقامه نماز جماعت در جمع دانش آموزان به بیان اهمیت نماز ،آداب و اسرار نماز وتوجه به نماز اول وقت پرداخت و افزود: اگر می خواهید در امورات زندگی و درس و تحصیل موفق باشید همواره به نماز اول وقت اهمیت دهید و از یاد خدا غافل نشوید زیرا بزرگان ما هرکجا به مشکلی برخورد می کردند وضو می گرفتند و دورکعت نماز می خواندند و آن مشکل برطرف می شد.

 کمیلی در این نشست نماز گفت: هر چه بیشتر از این دروران در جهت رشد و ارتقای معنوی استفاده کنید؛ و خاطر نشان کرد یکی از مهم ترین راه های ارتباط با خدا نماز و عبادت و انس با قرآن است که هر چه بیشتر به این مهم توجه کنید آرامش روحی و روانی را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

در پایان مدیر ستاد اقامه نماز به سوالات و شبهاتی که از سوی دانش آموزان در مورد مسائل و احکام نماز مطرح می کردند پاسخ داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا