اخبارفارس

نشست تخصصی نماز ویژه گروه های مؤثر در شهرستان کوار برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس، در روز چهارشنبه دوازدهم اردیبهشت ماه، نشست تخصصی نماز ویژه گروه های مؤثر در شهرستان کوار با همکاری ستاد اقامه نماز شهرستان کوار و با حضور رشیدی رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان و حجت الاسلام جوان دبیر اقامه نماز برگزار شد.

این نشست با همکاری ستاد اقامه نماز شهرستان کوار نشست تخصصی نماز با حضور مدیران مدارس مراکز دولتی و غیر دولتی و دانش آموزان و ائمه جماعات و همچنین اولیا و مربیان برگزار شد.

رشیدی رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان کوار گفت: هدف اصلی از این نشست بیان راهکار و دیدگاه ها جهت جذب نسل جوان به نماز می‌باشد.ما در این نشست تلاش کردیم به بررسی آسیب های اجتماعی و نقش نماز در تربیت مطالبی را به مدیران مدارس اعلام کنیم.

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان در ادامه گفت: امروز نسل جوان ما، دانش آموزان و فرزندان ما در مدارس در اختیار معلمان می‌باشند و بر همه ما مسئولین واجب است راهکاری مناسب جهت بررسی آسیب های اجتماعی و جذب این عزیزان و نقش نماز در زندگی را تبیین کنیم.

حجت الاسلام جوان دبیر اقامه نماز شهرستان در این نشست گفت: با همکاری اداره آموزش و پرورش بنا داریم امسال طبق ابلاغیه ستاد اقامه نماز استان فارس دوره های آموزشی و نشست های تخصصی را ویژه کادر آموزشی، دانش آموزان و اولیا و مربیان برگزار کنیم.

نشست تخصصی نماز فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا