چهار محال و بختیاری

نشست تخصصی نماز ویژه کارکنان سازمان تعاون روستایی چهارمحال و بختیاری برگزار شد

حجت الاسلام و المسلمین کریمی: نماز عامل موثر بر تقویت حس مسئولیت پذیری است.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان چهارمحال و بختیاری، نشست تخصصی نماز ویژه کارکنان سازمان تعاون روستایی استان با حضور حجت الاسلام ولمسلمین محمد کریمی مدیر ستاد اقامه نماز استان چهارمحال و بختیاری، مدیر و کارکنان سازمان جهاد کشاورزی و تعاون روستایی استان روز یکشنبه بیست ویکم اسفندماه یرگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین محمد کریمی در خصوص اهمیت نماز در ادارات گفت: نماز عامل موثر بر تقویت حس مسئولیت پذیری است.

وی ادامه داد: افزایش حس مسئولیت پذیری به این باز می گردد که نماز احساس مسئولیت در برابر پروردگار است و بدون تردید برگزاری نماز جماعت در محیط اداری به رشد حس مسئولیت کاری در میان کارکنان و مدیران کمک می کند.

وی افزود: این اخلاق شما مادران و پدران است که روی رفتار و اخلاق فرزندانتان تاثیر می گذارد پس باید همیشه سعی در این داشته باشیم که بتوانیم رفتار و اخلاق شایسته را به فرزندانمان آموزش دهیم و فراموش نکنید که این نماز است که می تواند اخلاق شایسته و آرامش قلب به ما بدهد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان گفت: اگر ما خود و فرزندانمان با دوستان نمازخوان رابطه تنگاتنگ داشته باشیم و دیکدیگر را مراقبت و حمایت کنیم، به گونه ای که بچه های مذهبی احساس محرومیت از تفریحات سالم نداشته باشند، خواهیم توانست نسل خود را از نظر نماز بیمه کنند.

کریمی در پایان افزود: اکثر افراد جامعه برای کار های جزئی مانند تزیینات خانه کلی وقت می گذارند ولی حاضر نیستند چند دقیقه برای اقامه نماز و شکر گذاری از خداوند وقت بزارند پس سعی کنیددر خانه و محل کار از نماز اول وقت غافل نشوید.

نشست تخصصی نماز ویژه کارکنان سازمان تعاون روستایی استان برگزار شد

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا