اخبارچهارمحال و بختیاری

نشست تخصصی نماز ویژه کارکنان بنیاد مسکن چهارمحال و بختیاری برگزار شد

حجت الاسلام کریمی: بهترین راه برای توانمندسازی انسان نماز است، چرا که نماز انسان ساز است.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان چهارمحال و بختیاری، نشست تخصصی نماز و آشنایی با آداب، اسرار و احکام نماز ویژه کارکنان اداره کل بنیاد مسکن استان، با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمد کریمی مدیر ستاد اقامه نماز استان، روز سه شنبه، پانزدهم اسفندماه، در سالن جلسات این اداره برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین محمد کریمی مدیر ستاد اقامه نماز استان با اشاره به اینکه نماز چقدر می تواند در زندگی انسان موثر باشد، گفت: نماز بهترین راه و بالاترین عبادت خالق یکتا است و ما می توانیم با اقامه نماز و ترویج آن شاهد تاثیرات مثبت و درخشانی در زندگی خود و فرزندانمان باشیم.

وی افزود: بهترین فرصتی که یک انسان قرار می گیرد و می تواند با خالق یکتای خودش ارتباط بگیرد، راز و نیاز کند و شکرگزار خدا باشد، فقط و فقط نماز است، و هیچ راه دیگری به جز نماز نمی تواند مخلوق را به خالق نزدیک کند.

حجت الاسلام  کریمی بیان کرد: بهترین راه برای توانمندسازی انسان نماز است، چرا که نماز انسان ساز است و هدف ما از برگزاری اجلاس های نماز و این نشست های تخصصی همین است که انسان بداند که نماز چقدر می تواند در روحیه و زندگی تاثیر داشته باشد.

شایان به ذکر است این دوره آموزشی برای شعب شهرستان ها نیزهمزمان به صورت آنلاین برگزار گردید و در پایان پس از اتمام دوره آموزشی، آزمون مربوطه با حضور کارکنان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی برگزار شد، که ضمن ارسال نتایج، امتیاز آموزشی برای کارکنانی که نمره قبولی کسب نموده اند درنظر گرفته خواهد شد.

نشست تخصصی نماز ویژه کارکنان بنیاد مسکن چهارمحال و بختیاری برگزار شد

نشست تخصصی نماز ویژه کارکنان بنیاد مسکن چهارمحال و بختیاری برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا