اخبارخراسان جنوبی

برگزاری نشست تخصصی نماز ویژه کارکنان اداره کل غله و خدمات بازرگانی خراسان جنوبی

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان خراسان جنوبی، با حضور حجت الاسلام و المسلمین کمیلی مدیر ستاد اقامه نماز استان نشست تخصصی نماز و اخلاق اداری ویژه کارکنان اداره کل خدمات بازرگانی  مصادف با ایام شهادت شهید جمهور، و همراهانش هفتم خردادماه در محل سالن جلسات اداره کل برگزار شد.

حجت الاسلام کمیلی: در این نشست با اشاره به مراسم با شکوه و مثال زدنی تشییع پیکر شهید جمهور در بیرجند و مشهد گفت: راز عزت شهیدان خدمت، اطاعت خدا، اطاعت پیغمبر خدا و اطاعت اهل بیت عصمت و طهارت است،

وی اطاعت از ولایت را به عنوان اولی الامر وقت عنوان کرد و افزود:شهیدان خدمت کسانی هستند که به عهد خودشان با خدا وفا کردند و کسانی که به عهد با خدا وفا کنند به عهد مردم نیز وفا می کنند.

مدیر ستاد اقامه نماز استان خراسان جنوبی به آخرین اقامه نماز رئیس جمهورشهید در جمع روستاییان و با هدف حل مشکل مردم آن روستا اشاره کرد و افزود:آخرین نمازاقامه شده در جمع روستاییان به تنهایی ادای فریضه الهی نبود بلکه نماز در مسجد، نماز به جماعت، نماز خدمت به مردم بود.

وی افزود : در اقامه نماز رئیس جمهور شهید، اطیعوالله ، اطیعوالرسول و اولی الامر منکم معنا و مفهوم داشت.

وی با اشاره به سخن امیرالمؤمنین علی (ع) گفت: به گونه ای زندگی کنید که در زندگی مردم به شما محبت کنند و وقتی درگذشتید مردم از مرگ شما شادی نکنند و در عزای شما عزادار باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا