اخبارخراسان جنوبی

نشست تخصصی نماز ویژه کارکنان صنعت معدن و تجارت خراسان جنوبی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان خراسان جنوبی، با حضور حجت الاسلام و المسلمین کمیلی مدیر ستاد اقامه نماز استان سلسله مباحث توسعه وترویج فرهنگ نماز با موضوع ارتباط نماز بااخلاق اداری، ویژه کارکنان اداره کل صنعت معدن وتجارت خراسان جنوبی هشتم خرداد ماه در محل نمازخانه اداره کل برگزار شد .

کمیلی در این نشست ضمن اشاره به آثار نماز در زندگی و جامعه گفت: نمـاز در زنـدگی و جـامعه این اثر ماندگار را دارد که معنا را به انسان می بخشد، چرا که در زندگی انسان، خالق یکتایی است که به او حیات بخشیده، نعمت های بی شماری و نا محدودی را در اختیار او قرار داده است و نماز می تواند راهی برای عبادت و شکرگزاری از نعمت ها های خداوند باشد.

وی افزود: قرآن کریم یکی از نشانه های خوب بندگان خداوند را این می داند که به جامعه حرکت بدهند، یعنی او مسئله نماز را طرح کند و خود به نماز بایستد تا دیگران از او الگو بگیرند.

مدیر ستاداقامه نماز خراسان جنوبی اظهار کرد: یکی از ویژگی های دعوت فرزندان به نماز این است که این کار باید در اوج محبت انجام بگیرد و اگر می خواهیم فرزندانمان را به نماز دعوت کنیم باید در نهایت عشق و علاقه و محبت به فرزند باشد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا