اخبارخراسان جنوبی

نشست تخصصی نماز ویژه کارکنان اداره کل بنیاد شهید خراسان جنوبی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان خراسان جنوبی، با حضور حجت الاسلام و المسلمین کمیلی مدیر ستاد اقامه نماز استان،  مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی، معاونین و کارکنان بنیاد شهید نشست تخصصی نماز با موضوع دعوت فرزندان به نمازو عمل صالح دهم خرداد ماه درمحل نمازخانه اداره کل بنیاد برگزار شد.

کمیلی در این نشست بیان داشت: خدای متعال در قرآن کریم به اهمیت ایمان و عمل صالح اشاره دارد و این نشان از اهمیت این دو مهم دارد و کسی که خدمت صالحانه داشته باشد خداوند متعال او را انتخاب می‌کند و عزیز می‌شود و این شهید معزز نیز محبوب الملل شد.

وی افزود: یکی از ویژگی های دعوت فرزندان به نماز این است که این کار باید در اوج محبت انجام بگیرد و اگر می خواهیم فرزندانمان را به نماز دعوت کنیم باید در نهایت عشق و علاقه و محبت به فرزند باشد.

مدیر ستاد اقامه نماز خراسان جنوبی با اشاره به اهمیت نماز اول وقت و اینکه ما نمی توانیم صرف نظر کنیم از اینکه نماز مهم ترین فریضه الهی است، گفت: زیرا در راستای اهمیت و جایگاه نماز غریب یازده آیه در قرآن و نوزدهم هزار روایات از ائمه معصوم در راستای اهمیت نماز ذکر شده است.

حجت الاسلام کمیلی بیان کرد: شرط قبول همه عبادتهای انسان برپایی نماز و قبول این فریضه الهی است و شرط سلامت جامعه از فحشا و منکر برپایی نماز است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا