اخبارخراسان جنوبی

برگزاری نشست تخصصی نماز ویژه پرسنل و کادرمنطقه پدافند هوایی شرق کشور

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان خراسان جنوبی، در روز سه شنبه چهارم مهرماه، حجت الاسلام و المسلمین کمیلی مدیر ستاد اقامه نماز خراسان جنوبی در مراسم صبحگاه و محل انس با قرآن کریم منطقه پدافند هوای شرق کشور شرکت کرد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان در بدو ورود به مقام شامخ شهدا گمنام در مزار شهدای منطقه پدافند هوای شرق کشور ادای احترام کرد.

کمیلی در این مراسم ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: امروز گوشه گوشه این آب و خاک مزین به عطر و نام شهداست وهمه باید قدر دان خون شهدا باشیم و از آن پاسداری کنیم.

مدیر ستاد اقامه نماز استان در ادامه ضمن شرکت در محفل انس با قرآن کریم وبا اشاره به آثار و برکات نماز از لسان قرآن  به تفسیری گوشه ای از آیاتی قران که در باب اهمیت نماز آورده شده است پرداخت.

حجت الاسلام کمیلی در این نشست نماز گفت: هر چه بیشتر از این دروران در جهت رشد و ارتقای معنوی استفاده کنید؛ یکی از مهم ترین راه های ارتباط با خدا نماز و عبادت و انس با قرآن است که هر چه بیشتر به این مهم توجه کنید آرامش روحی و روانی را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

وی خطاب به حاضرین در نشست افزود: شما عزیزان این فرصت را مغتنم شمارید و علاوه بر توجه فردی خودتان به ابعاد معنوی در راستای دعوت اطرافیان خود به این فریضهه الهی کوشا باشید زیرا قطعا برکات معنوی فراوانی نماز را برای شما خواهد داشت.

 

برگزاری نشست تخصصی نماز ویژه پرسنل وکادرمنطقه پدافند هوایی شرق کشور برگزاری نشست تخصصی نماز ویژه پرسنل وکادرمنطقه پدافند هوایی شرق کشور

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا