اخبارگلستان

وبینار تخصصی تبیین برنامه ها و فعالیت های نماز آموزش و پرورش گلستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گلستان، معاونت پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان در راستای طرح سپهر دانش و معرفت و به مناسبت هفته قرآن،عترت و نماز، وبینار تخصصی تبیین برنامه ها و فعالیت های اداره امور قرآنی ،عترت و نماز با تدریس قاسم محمدی مدیر ستاد اقامه نماز استان برگزار کرد.

این دوره در روز پنج شنبه بیست و سوم آذرماه ویژه مدیران، مربیان و معاونین پرورشی مدارس برگزار شد.

قاسم محمدی در این دوره با بیان ضرورت تشکیل جلسات شورای اقامه نماز و هیات اندیشه ورز مدارس، گفت: آسیب شناسی فعالیت‌ها و احصای نقاط قوت و ضعف مدارس و استفاده از فرصت‌ها و تهدیدهای برون سازمانی از موارد مورد تاکید است.

وی با اشاره به اجرای طرح ۳میم در مدارس، گفت: تلاش شود در این طرح تصحیح و زیباخوانی قرائت نماز دانش آموزان در مدارس و اقامه نماز جماعت باشکوه و رفع آسیب‌های نمازخانه‌های مدارس در دستور کار قرار بگیرد.

مدیر ستاد اقامه نماز با تاکید بر حضور مدیران و معلمان و مربیان در نماز جماعت دانش آموزان، افزود: اختصاص جلسات شورای معلمان و دبیران و جلسات اولیای مربیان به امر نماز و شیوه‌های دعوت به نماز ضروری است.

وی از آمادگی ستاد اقامه نماز جهت برگزاری دوره آموزشی ویژه مدیران معلمان و مربیان با حضور اساتید مرکز تخصصی نماز کشور و همچنین اجرای نشست‌ها و گفتمان‌ها با رویکرد نماز و مهدویت خبر داد.

آموزش عملی نماز، آشنایی با تقلید و انتخاب مرجع، برگزاری جشن‌های تکلیف و تقدیر از فعالان اقامه نماز از مواردی بود که توسط مدیر ستاد اقامه نماز مطرح شد.

وبینار تخصصی تبین برنامه ها و فعالیت های نماز آموزش و پرورش گلستان وبینار تخصصی تبین برنامه ها و فعالیت های نماز آموزش و پرورش گلستان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا