اخبارخراسان جنوبی

برگزاری جلسه تخصصی ویژه دبیران اقامه نماز زیرمجموعه وزارت نیرو ،نفت و مسکن و شهرسازی خراسان جنوبی

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان جنوبی، سی ام مهر ماه، اولین جلسه تخصصی رابطین ادارت زیر مجموعه وزارت نیرو، نفت و مسکن و شهرسازی به منظور تبیین محور ها و انتظارات ستاد اقامه نماز با حضور حجت الاسلام و المسلمین کمیلی مدیر ستاد اقامه نماز استان و دبیران اقامه نماز در محل سالن جلسات شرکت آب و منطقه ای خراسان جنوبی برگزار شد.

در این نشست که پیرو انعقاد تفاهم نامه ستاد اقامه نماز و دستگاه های اجرایی در خصوص ترویج فرهنگ اقامه نماز در مجموعه های تحت پوشش وزرات خانه برگزار شد، در ابتدا دبیر شورای اقامه نماز آب منطقه ای خراسان جنوبی حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان را در جمع خادمین نماز مجموعه خیرمقدم گفت.

در ادامه مدیر ستاد اقامه نماز خراسان جنوبی با تشکر از برگزاری این جلسه، ضمن اشاره به برخی از آسیب های موجود در جامعه و برای پیشگیری از این آسیب ها و ناهنجاریها و سوق دادن افراد جامعه بسوی معنویت  بر آمادگی ستاد اقامه نماز برای برگزاری کارگاه های آموزشی معارف نماز ویژه پرسنل و خانواده های آنها اعلام کرد.

در پایان این جلسه هریک از دبیران اقامه نماز نیز گزارشی از فعالیت ها و برنامه های فرهنگی و آموزشی با محوریت نماز در دستگاه خود را ارائه و به بیان نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا