اخبارکرمان

سخنرانی مدیر ستاد اقامه نماز در اجتماع عظیم مردمی حمایت از مردم غزه در گلزار شهدای کرمان

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کرمان،صبح روز دوشنبه اول آبان ماه، اجتماع عظیم مردم ولایت مدار کرمان به حمایت از مردم مظلوم غزه، در گلزار شهدای بین اللمللی کرمان با سخنرانی مدیر ستاد اقامه نماز استان برگزار شد.

در این اجتماع خطیب موقت کرمان گفت: مسلمانان جهان بدانند که نقشه‌های آمریکا و اسرائیل این است که غزه را خالی و اشغال کنند،البته این آرزو را به گل خواهند برد و شکستشان از همین الان ورق خورده است حجت الاسلام مهدی عرب‌پور در اجتماع مردمی در محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی در بیمارستان المعدنی غزه در گلزار شهدای کرمان اظهار کرد: امروز مردم شبیه و قهرمان پرور کرمان در ارتباط با حوادث اخیر فلسطین و جریانات غزه از پیر و جوان زن و مرد و اصناف مختلف در کنار مقبره شریف سردار حاج قاسم سلیمانی و سایر شهدای کرمان اجتماع کردند.

وی از دلایل اجتماع امروز مردم کرمان سخن به میان آورد و افزود: اولین موضوع این است که تا فلسطین هست مقاومت ادامه خواهد یافت ولو اینکه دشمن سفاک جنایت‌های خودش را بیشتر کند و کودکان،زنان و بیماران بیمارستان‌ها را به شهادت برساند مردم غیور فلسطین تا آخرین وجب خاکی که در دست دشمن باشد برای بازپس‌گیری آن و در راستای آرمان بلندشان که اسلام عزیز است،مقاومت خواهند کرد محور مقاومت و همه آزادی‌خواهان در این مقاومت شریک خواهند بود.

مدیر ستاد اقامه نماز استان کرمان تاکید کرد: مردم شریف کرمان این پیام را با صدای بلند به دنیا اعلام می‌کنند که ما همیشه و همه جا یار مظلومان و دشمن ستمگران در هر موقعیت و هر لباسی خواهیم بود. او بیان کرد: اسرائیل به عنوان غاصب در سرزمین‌های اشغالی و به عنوان جنایتکار از بدو اشغال فلسطین تاکنون جنایت کرده و این چنین به مردم بی‌دفاع حمله می‌کند لذا ما اسرائیل غاصب را تا محو کامل،رها نخواهیم کرد.

عربپور خطاب به تجمع کنندگان گفت: این درس را شهدا و امام امت رضوان الله تعالی علیه و مقام معظم رهبری حفظ الله به ما دادند که در مقابله با ظالم،اشغالگر،ستمگر و کودک کش،بحث صلح و کنار آمدن معنا ندارد.

مردم فلسطین با مقاومت بر دشمن غدار پیروز خواهند شد و این وعده خداست ان تنصروالله ینصرکم و یثبت اقدامکم.

خطیب موقت نماز جمعه کرمان ادامه داد: خداوند و پیامبر وعده داده‌اند آنها که در راه حق ایستادگی می‌کنند هیچ نگرانی برای جبهه حق و سستی برای مقاومت نیست. ولو جنایت اسرائیل از این بیشتر شود هیچ سستی در اراده فولادین جبهه حق و مقاومت نخواهد بود.

او خالی از سکنه کردن غزه و آواره کردن مردم آنجا را از طرح‌های آمریکایی‌ها،و اربابان و حامیان اسرائیل دانست و عنوان کرد: اما مردم غزه در حالی که نعش عزیزانشان در روی دست دارند میگویند ما می‌مانیم،حتی اگر خانه بر سرمان ویران و شهید شویم خانهایمان را ترک نخواهیم کرد.

عربپور گفت: مسلمانان جهان بدانند که نقشه‌های آمریکا و اسرائیل این است که غزه را خالی و اشغال کنند،البته این آرزو را به گور خواهند برد و شکستشان از همین الان ورق خواهد خورد. فریادهای مادران داغ دیده،زنان آسیب دیده و کودکان بی‌گناه ریشه اسرائیل را خواهد کند.

اوافزود: آنها بدانند که با این نقشه‌ها موفق نمی‌شوند و رسوایی و افتضاحی که اسرائیل در عملیات طوفان الاقصی به بار آورده،با ریختن خون کودکان جبران نمی‌شود.

مدیر ستاد اقامه نماز استان کرمان بیان کرد: آن کس که دلیر و شجاع باشد،در میان جنگ ایستادگی می‌کند و جنایات جنگی پیروزی نیست بلکه شکست است و اسرائیل در مقابل طوفان الاقصی تاب نیاورد. او در مقابل مقاومت زانو زده است. هرچند که اسرائیل خانه‌ها را بر سر مردم خراب کرده،اما موشک‌های مقاومت همچنان به سمت شهرک‌های غصب شده و مرکز تل آویو سرازیر است و نشان می‌دهد اسرائیل در جنگ پیروز نیست بلکه در آدم کشی مهارت دارد و این آدم کشی به نفع اسرائیل نخواهد بود.

او اظهار کرد: همه دنیا می‌دانند مردم ایران پس از پیروزی انقلاب اعلام کرده‌اند که دشمن و شیطان اصلی آمریکاست و اسرائیل نوچه اوست. لذا آمریکا،انگلیس و فرانسه و آلمان برای حمایت از اسرائیل در این عملیات و این آدم کشی‌هایی که انجام می‌شود،با یکدیگر متحد می‌شوند.

عربپور تاکید کرد: بمب‌هایی که دیروز بر سر غزه و دیشب بر سر بیماران بیمارستان ریخته شده بمب‌های اهدای آمریکاست که در اولین روزها برای اسرائیل فرستادند.

وی ادامه داد: دست رئیس جمهور آمریکا در جنایات جنگی است و نتانیاهو بدون اجازه آنها آب نمی‌خورد و با حمایت آنها جنایت می‌کند،بنابراین مردم دنیا و آنهایی که دل به آمریکا و ابر قدرت‌ها بسته‌اند بدانند آنها هیچ وقت با هیچ کشور اسلامی دوست نخواهند شد و آنها به دنبال منافع خود هستند و امروز در این آزمایش خود را نشان داده‌اند،

مدیر ستاد اقامه نماز استان کرمان اظهار کرد:ما ملت آزاده ایران اسلامی ملت مقاومی که ۴۰ سال با آمریکا و اسرائیل جنگیده است،آماده هرگونه حمایت از مردم فلسطین هستیم و اگر نیاز به رزمنده باشد رزمندگان آماده‌اند و اگر نیاز به مسائل دیگر و حمایت‌های مالی باشد،به موقع اقدام خواهد شد دلبستگی خود را با مردم فلسطین اعلام می‌کنیم و بی‌حرمتی به انسان‌های آزاده و آدم کشی و کودک کشی‌هارا محکوم می‌کنیم و این تجمع نشانه‌ای از این همبستگی ما به مردم مظلوم و ستم دیده فلسطین است.

سخنرانی مدیر ستاد اقامه نماز کرمان در حمایت از مردم غزه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا