ایلام

جلسه هماهنگی برگزاری دوره سلامت معنوی در ایلام برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان ایلام، در راستای برگزاری دوره سلامت معنوی، فیض اله رضایتی مدیر ستاد اقامه نماز استان ایلام با مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام در روز ۲۹ فروردین ماه دیدار کرد.

در ابتدای این دیدار رضایتی در خصوص اهمیت برگزاری دوره سلامت معنوی در دانشگاه علوم پزشکی به بحث پرداخت و گفت: امر نماز یک وظیفه الهی است که در همه حالت بر مومن واجب می‌باشد. فلذا برای بیمارانی که مشکلات حرکتی دارند و یا به هردلیلی نمی‌توانند بصورت مستقل نماز بخوانند یک همراه و یک همیار نیاز است که این فریضه الهی بجای آورده شود.

وی افزود: دوره سلامت معنوی به پزشکان، پرستاران و کادر درمان بیمارستان‌ها و مراکز درمانی مهارت لازم حهت کمک به بیماران در راستای اقامه نماز را بصورت کامل و جامع آموزش خواهد داد. از این رو لازم است که تمهیدات لازم جهت برگزاری این دوره توسط دانشگاه علوم پزشکی استان با هماهنگی ستاد اقامه نماز اندیشیده شود.

حجت الاسلام و المسلمین هاشمی مسئول دفتر نمایندگی نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام با اعلام آمادگی جهت برگزاری این دوره ابراز کرد: دانشگاه علوم پزشکی آمادگی کامل را جهت برگزار این دوره دارا می‌باشد. این دوره در سال‌های قبل با حضور مدرس تخصصی برگزار شده است و برای دانشجوهای جدید نیز برگزار خواهد شد. مقدمات برگزاری دوره به زودی فراهم می‌شود و با هماهنگی ستاد اقامه نماز این دوره در اسرع وقت به اجرا در خواهد آمد.

در پایان رضایتی با اهدای لوحی از زحمات حجت الاسلام هاشمی در راستای کسب رتبه شایسته تقدیر در ارزیابی سال ۱۴۰۰ ستاد اقامه نماز تقدیر کرد.

رضایتی با مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام دیدار کرد رضایتی با مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام دیدار کرد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا