اخباریزد

دوره آرامش معنوی در دانشگاه علوم پزشکی استان یزد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان یزد، روز سه شنبه بیست و ششم دی ماه، دوره آرامش معنوی در دانشگاه علوم پزشکی استان یزد با حضور حجت الاسلام و المسلمین موسوی، مدیر ستاد اقامه نماز استان و تعدادی از اساتید برجسته دانشکده های پزشکی، داروسازی و پیراپزشکی استان تشکیل شد.

این دوره هر هفته با حضور اساتید بومی نماز استان در یکی از دانشکده های علوم پزشکی با حضور پزشکان و پرستاران برگزار می شود.

حجت الاسلام موسوی گفت: در دانشگاه علوم پزشکی خدا را شکر به نماز توجه می شود و اعتبارات خوبی از جمله تامین ۲۸ نفر امام جماعت تخصیص داده شده است.

وی افزود: با وضعیت مطلوب و مورد انتظار قطعا فاصله داریم و با توجه به ظرفیت دانشگاه علوم پزشکی و دانشجویان تحت پوشش(نسل نو) و کثرت جمعیت محیط بسیار خوبی برای توسعه ‌و ترویج فرهنگ اقامه نماز است.

وی با تاکید بر اهمیت دوره های آموزشی در ترویج فرهنگ نورانی نماز گفت: با توجه به اینکه اگر پرستار در احکام نماز توجیه باشد در بیمارستان ها برای بیماران می توانند مفید واقع شوند، پیشنهاد می شود دوره های آموزشی احکام نماز برای آن ها با همکاری ستاد اقامه نماز برگزار گردد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان یزد افزود: دشمن نه تنها در نماز بلکه در اصل اعتقاد جوانان شبهه ایجاد می کند و لازم است با برگزاری دوره ها و گفتمان های دینی با محوریت نماز از سوی اساتید اعزامی از مرکز تخصصی نماز قم که توسط ستاد اقامه نماز استان تامین می شود به این شبهات پاسخ داده شود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا