اخبارقم

نشست شیوه های دعوت به نماز کارکنان اداره کل ورزش و جوانان قم برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز قم، نشست شیوه های دعوت به نماز کارکنان اداره کل ورزش و جوانان، صبح دوشنبه، سیزدهم آذرماه، با حضور کارشناس ستاد اقامه نماز استان برگزار شد.

کارشناس ستاد اقامه نماز در این جلسه به تشریح وظایف افراد نسبت به دیگر همکاران پرداخت و گفت: نظر به آیه چهل و یکم سوره مبارکه حج، ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز وظیفه هر یک از ما است و می بایست از هر ظرفیتی در این راستا استفاده کنیم.

حجت الاسلام و المسلمین مجید شریفی در ادامه به تشریح شیوه های دعوت به نماز پرداخت و گفت: حسن خلق یکی از شیوه های مطلوب در ترویج فرهنگ نماز است که دیگران می بایست با حسن خلق ما و شرکت ما در نماز جماعت، به حضور در نماز جماعت تشویق شوند.

وی در ادامه به تشریح شیوه های جذب فرزندان به نماز پرداخت و گفت: الگو سازی از جمله شیوه های جذب فرزندان است و اگر فرزند ما شاهد اقامه نماز جماعت اول وقت توسط والدینش باشد می توان از او انتظار اقامه نماز جماعت اول وقت داشت.

حجت الاسلام و المسلمین شریفی تشریح دلایل وجوب نماز را از دیگر راهکار ها دانست و گفت: وقتی فرزند ما دلایل وجوب اقامه نماز را درک کند بدون شک در اقامه نماز اول وقت کاهلی نخواهد کرد.

پاسخگویی به سوالات کارکنان در حوزه های تربیتی و روش های جذب از جمله بخش های دوره آموزشی شیوه های دعوت فرزندن به نماز در اداره کل ورزش و جوانان قم بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا