اخبارقم

شورای اقامه نماز ورزش و جوانان قم برگزار شد

به گزارش روابط  عمومی ستاد اقامه نماز قم، شورای اقامه نماز ورزش و جوانان استان، صبح سه شنبه، دوازدهم تیرماه با حضور مدیر ستاد اقامه نماز برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز قم در این جلسه بر لزوم اهتمام به برنامه های نمازی کارکنان و خانواده آنان تاکید کرد و گفت: علاوه بر اجرای برنامه ها و نشست های نمازی ویژه کارکنان، می بایست خانواده ها را نیز در این امر دخیل نمود.

حجت الاسلام و المسلمین علی عرب پور در ادامه به اثر گذاری این اداره کل بر مخاطبین گسترده خود اشاره و خاطر نشان کرد: نسل نوی ما بیش از آنکه در اختیار آموزش و پرورش باشد در اختیار شما و همکاران شما است و می بایست از این فرصت به بهترین شکل استفاده و معارف اسلامی را در بین کودکان، نوجوانان و جوانان ترویج نمود.

وی همچنین اثر گذاری مربیان بر قشر نوجوان و جوان را مورد تاکید قرار داد و گفت: برگزاری دوره های تخصصی نماز برای مربیان، موجب اهتمام مضاعف آنان و به دنبال آن اهتمام مضاعف نسل نو به نماز در اماکن ورزشی خواهد شد.

حجت الاسلام عرب پور همچنین با تقدیر از اهتمام مدیرکل ورزش و جوانان به برنامه های نمازی گفت: اتفاق نادری که در چند سال اخیر رخ نداده بود ابلاغ مدیرکل محترم به هیات های ورزشی استان بود که در آن بر لزوم اهتمام به وقت فضیلت نماز و محل اقامه نماز تاکید شده بود.

ابراهیم سانی خانی مدیرکل ورزش و جوانان استان نیز در این جلسه ضمن استقبال از برگزاری دوره های آموزشی ویژه کارکنان، خانواده ها، مخاطبین و مربیان خاطر نشان کرد: آموزش صحیح و جامع هر مخاطبی را مورد تاثیر قرار می دهد.

در پایان با اهداء لوح و هدایایی از روسای هیات های ورزشی فعال در حوزه نماز تجلیل شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا