اخبارقم

اقامه نماز در اماکن ورزشی قم

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز قم، کارشناسان ستاد اقامه نماز صبح سه شنبه، چهاردهم شهریورماه، در دیدار با دبیر جدید اقامه نماز اداره کل ورزش و جوانان استان بر لزوم اهتمام مضاعف بر اقامه نماز در اماکن ورزشی تاکید کردند.

کارشناس برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز قم در این دیدار به تشریح انتظارات این ستاد از اداره کل ورزش و جوانان استان پرداخت و گفت: برنامه ریزی ها می بایست به سمت و سویی باشد تا اقامه نماز در بین نوجوانان و جوانان در اولویت بالاتری قرار گیرد.

حجت الاسلام و المسلمین مجید شریفی در ادامه به نمازخانه برخی اماکن ورزشی اشاره کرد و گفت: با توجه به بازدیدهای صورت گرفته، نمازخانه های موجود پاسخگوی نیاز مراجعین نیست و می بایست تلاش مضاعفی بر بهبود این وضعیت صورت گیرد.

وی در ادامه به مصوبات شورای اقامه نماز استان اشاره و خاطر نشان کرد: احصاء کاستی های نمازخانه های اماکن ورزشی از جمله مصوبات شورای اقامه نماز استان بود که این امر می بایست با تشکیل کارگروه پیگیری و اجرایی شود.

ایشان در ادامه به ظرفیت بخش های خصوصی و باشگاه های ورزشی موجود در سطح استان اشاره کرد و گفت: پیش بینی فضای اقامه نماز در باشگاه های ورزشی موجب اهتمام مضاعف ورزشکاران به اقامه نماز اول وقت خواهد شد.

حجت الاسلام شریفی در ادامه خواستار اهتمام دستگاه در برگزاری جشن های تکلیف نومکلفان مدارس شد و گفت: اداره کل ورزش و جوانان از جمله دستگاه های فرهنگی است که می بایست در این حوزه نقش آفرینی کنند.

ایشان در ادامه به تشریح بندهای توافقنامه ها و تفاهم نامه ها پرداخت و گفت: گزارش عملکرد دستگاه ها در سامانه سجاده ثبت و توسط هیات ارزیابی مورد بررسی قرار می گیرد.

مومنی پور دبیر اقامه نماز اداره کل ورزش و جوانان استان نیز در این دیدار ضمن استقبال از برنامه های ستاد اقامه نماز گفت: اهتمام به امور فرهنگی و امور نمازی اهتمامی قلبی است و همه ظرفیت ها در این امر مورد استفاده قرار میگیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا