اخباریزد

راستگویی و امانت‌داری متاثر از نماز است

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان یزد، روز دوشنبه هفتم خرداد ماه، جلسه سوگند کارکنان تازه پذیرفته شده ادارات امور مالیاتی استان یزد، با حضور مدیر ستاد اقامه نماز برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین موسوی، مدیر ستاد اقامه نماز اظهار داشت: راستگویی و امانت‌داری بازتاب وجدان سالم و انصاف بیدار افراد و مستقیما متاثر از نماز است.

وی در ادامه گفت: در سوره مبارکه معارج از اوصاف نمازگزاران ادای امانت، وفای به عهد و اقامه شهادت ذکرشده است. در این آیه آمده است نمازگزاران کسانی هستند که به عهد خود وفا می‌کنند و امانت را به صاحبان‌شان باز می‌گردانند و هنگام لزوم برای احقاق حق شهادت می‌دهند.

وی در پایان بیان کرد: برگزاری نماز جماعت در محیط اداری سبب می‌شود که کارمندان با همدیگر شناخت ایمانی و مذهبی پیدا کنند و این امر به نوبه‌ای خود سبب فعال شدن حیاء در و در نتیجه باعث خود کنترلی افراد نسبت به رفتارهای کجروانه و ناسالم در محیط اداری گردد.

جلسه سوگند کارکنان جدید ادارات امور مالیاتی استان یزد مزین به معارف نماز شد جلسه سوگند کارکنان جدید ادارات امور مالیاتی استان یزد مزین به معارف نماز شد جلسه سوگند کارکنان جدید ادارات امور مالیاتی استان یزد مزین به معارف نماز شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا