اخبارقم

جلسه هیات اندیشه ورز ستاد اقامه نماز قم برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز قم، جلسه هیات اندیشه ورز ستاد اقامه نماز استان با هدف اجرایی سازی نظام نامه این هیات، شنبه، نهم دی ماه،‌ با حضور اساتید حوزه و دانشگاه در ستاد اقامه نماز برگزار شد.

جلسه هیئت اندیشه ورز ستاد اقامه نماز قم برگزار شد

حجت الاسلام و المسلمین علی عرب پور مدیر ستاد اقامه نماز قم در این جلسه با تاکید بر لزوم اجرایی سازی نظام نامه هیات اندیشه ورز نماز گفت: این نظام نامه می بایست با تشکیل میزهای تخصصی با سرعت بیشتری به سمت و سوی اجرایی سازی پیش برود.

وی با تاکید بر پیش روی نظام مند در اجرای اهداف خاطر نشان کرد: در تدوین برنامه های هیئت باید نظام مند عمل کنیم تا به نتیجه مطلوب دست پیدا کنیم.

حجت الاسلام عرب پور با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در خصوص نماز خوب گفت: می بایست با تلاش در این حوزه، در اجرای هرچه بهتر منویات رهبر معظم انقلاب تلاش کنیم.

همچنین در ادامه اهداف و وظایف را از جمله بخش های نظام نامه هیات اندیشه ورز عنوان کرد و گفت: با تبیین اهداف و وظایف می توانیم به نتایج مطلوبی دست یابیم.

وی افزود: دعوت از نمایندگان مجامع مختلف در حوزه های تخصصی موجب درک بهتر ابعاد مسئله، تصمیم گیری با اطلاعات کامل، بهره وری و بازدهی بیش از پیش خواهد بود.

در ادامه اعضای هیات اندیشه ورز ستاد اقامه نماز به بیان نقطه نظرات، انتقادات و راهکارها پرداختند که تشکیل میزهای تخصصی و احصاء مباحث مهم و با اولویت در حوزه نماز از جمله مصوبات این جلسه بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا