اخبارلرستان

شورای اقامه نماز اداره کل استاندارد لرستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، شورای اقامه نماز اداره کل استاندارد استان با حضور حجت الاسلام والمسلمین چراغی و دیگر اعضا با موضوع بررسی اجرای برنامه های فرهنگی و نمازی در تاریخ بیست و هشتم آذر ماه برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان لرستان در شورای اقامه نماز اداره کل استاندارد استان اظهار داشت: هر چقدر ما در زمینه ترویج نماز بیشتر فرهنگ سازی کنیم کمتر با آسیب ها مواجه شده و سلامت در کار افزایش می یابد و ترویج و ترغیب فریضه نماز شاخص اصلی در کاهش آسیب‌های اجتماعی جامعه است.

وی گفت: نماز برای همگان فرصتی ارزشمند است و همه باید از این فرصت وظرفیت مهم جهت برطرف کردن دغدغه ها و منویات رهبرمعظم انقلاب که همان کاهش آسیب‌های اجتماعی است، استفاده کنند و آسیب های اجتماعی امروز به عنوان زنگ خطر جامعه مورد توجه رهبر معظم انقلاب بوده و نشست های اجتماعی کشور با همین رویکرد و با حضور ایشان و متولیان امر برگزار می گردد.

چراغی تصریح کرد: نماز باید در گفتار و کردار فرد نمازگزار تاثیرگذار و نمود عینی خود را نشان دهد و نمازگزاران برای دیگران اسوه و الگو باشند و باید از خداوند متعال و امامان اطهار بخواهیم تا آثار و برکات نماز را در وجود و نهاد افراد نمایان کنند، چون نماز به فرد نمازگزار اطمینان قلبی و آرامش بی نظیری می دهد که این برآیند گمشده امروز بشریت است.

برگزاری شورای اقامه نماز اداره کل استاندارد استان لرستانبرگزاری شورای اقامه نماز اداره کل استاندارد استان لرستان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا