اخبارفارس

شورای اقامه نماز اداره استاندارد استان فارس برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس در تاریخ هشتم بهمن ماه، شورای اقامه نماز اداره استاندارد استان فارس با حضور حجت الاسلام سقاچی، امیدوار دبیر اقامه نماز اداره کل استاندارد استان فارس و جمع کارکنان اداره استاندارد این استان برگزار شد.

قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس در جلسه شورای اقامه نماز اداره استاندارد فارس گفت: اهمیت و موضوع این جلسات این است که بتوانیم کنار هم نسبت به مسائل و معارف نماز به بحث و گفتگو بپردازیم. نماز یاد خداست و موجب یاد کردن خدا از نمازگزار می‌شود. اقامه نماز بهترین کاری است که بنده به پیشگاه خدا هدیه می‌کند. یاد کردن خدا از نمازگزار بهترین عطایی است که او به بنده خدا می‌بخشد. کسی که می‌خواهد در مسیر زندگی خود الهی شود باید ذکر خدا که نماز است را بیان کند.

اقامه نماز اداره استاندارد فارس

قائم مقام ستاد اقامه نماز در این جمع با نقل حدیثی از امام باقر(ع) “و اقیموا صلاه” گفت: این نماز حقیقی است که موجب می‌شود بنده به یاد خدا و خدا به یاد بنده‌اش باشد. محیط اداره محیطی است که با مردم و ارباب رجوع برخورد دارید، با استعانت از نماز می‌توانید در راستای معارف نماز و برخورد با مردم موفق باشید.

وی در ادامه افزود: در همه جای قرآن آیات مفصلی نسبت به نماز تاکید دارد. خدای متعال به پیغمبرش امر به اقامه نماز در پاسی از شب می‌دهد، آیه ۷۹ سوره اسراء و پاسی از شب را برای عبادت و بندگی بیدار باش و تاکید می‌کند که با اقامه نماز پروردگارت تو را به مقام رفیعی می‌رساند.

در پایان این جلسه امیدوار دبیر اقامه نماز اداره کل استاندارد استان فارس گزارشی از برنامه های فرهنگی و اقامه نماز در اداره را بیان کرد.

اقامه نماز اداره استاندارد فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا