اخبارزنجان

همایش تبیین شرایط محیطی استاندارد سازی نمازخانه‌های مراکز اداری و تجاری در زنجان برگزار شد

به مناسبت فرا رسیدن هفته استاندارد، همایش تبیین شرایط محیطی استانداردسازی نمازخانه‌های مراکز اداری و تجاری با حضور رابطین ستاد اقامه نماز در سازمان‌ها و نهادها، در محل سالن اجتماعات اداره کل استاندارد استان زنجان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان زنجان به نقل از روابط عمومی اداره کل استاندارد استان زنجان، به مناسبت فرا رسیدن هفته استاندارد، همایش تبیین شرایط محیطی استانداردسازی نمازخانه‌های مراکز اداری و تجاری با حضور رابطین ستاد اقامه نماز در سازمان‌ها و نهادها، در محل سالن اجتماعات اداره کل استاندارد استان زنجان برگزار شد.

در این همایش مهدی قهرمانی، سرپرست اداره کل استاندارد استان، ضمن خوشامدگویی به حاضران در همایش، با تبریک فرا رسیدن هفته استاندارد، به تشریح جایگاه سازمان ملی استاندارد در جامعه پرداخت و اعلام کرد: سازمان ملی استاندارد ایران به‌عنوان تنها مرجع رسمی و حاکمیتی استانداردسازی در کشور، مدعی‌العموم و عهده‌دار سیاست گذاری، راهبری، حسن نظارت و هدایت نظام استاندارد در سطح کشور می باشد.

قهرمانی تشریح کرد: بر این اساس و در راستای استاندارد سازی محیط نمازخانه‌‌ها، کتاب راهنمای شرایط محیطی نمازخانه‌ها با مشارکت اداره کل استاندارد استان‌های زنجان و کردستان و با همکاری ستاد اقامه نماز هر دو استان برای بهره‌برداری متولیان امر در کشور تدوین و در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته است.

وی اظهار داشت: این اداره کل بر آن است که برای اولین بار در کشور، تدوین استاندارد ملی استاندارد سازی نمازخانه‌ها را با مشارکت و همکاری ستاد اقامه نماز استان زنجان را پیشنهاد و پیگیری نماید که قطعاً پیشنهاد رابطین دستگاه‌های اجرایی در راستای تکمیل و تکامل این امر تسهیلگر و راهگشا خواهد بود.

در ادامه محمدرضا رستم خانی، رئیس اداره استانداردسازی، آموزش و ترویج فرهنگ استاندارد اداره کل، به تبیین استاندارد شرایط محیطی نمازخانه های مراکز اداری و تجاری پرداخت.

در خاتمه، این نشست با بررسی نکته نظرات رابطین اقامه نماز ادارات به اتمام رسید.

همایش تبیین شرایط محیطی استانداردسازی نمازخانه‌های مراکز اداری و تجاری در زنجان برگزار شد همایش تبیین شرایط محیطی استانداردسازی نمازخانه‌های مراکز اداری و تجاری در زنجان برگزار شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا