اخبارگلستان

گفتمان دانش آموزی با موضوع نماز در حسینیه اعظم آزادشهر برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گلستان، گفتمان دانش آموزی با موضوع نماز در روز سه شنبه بیست و یکم آذر ماه در حسینیه اعظم آزادشهر با سخنرانی امام جمعه این شهرستان برگزار شد.

این مراسم با استقبال دانش آموزان از امام جمعه و همراهان در مقابل درب ورودی حسینیه و خیر مقدم گویی توسط مدیر آموزش و پرورش آغاز شد.

حجت الاسلام والمسلمین منصوری امام جمعه آزادشهر، ضمن تسلیت ایام فاطمیه و تجلیل از پایمردی رزمندگان جبهه مقاومت درلبنان، فلسطین و یمن، مطالبی در خصوص اهمیت و فضیلت نماز اول وقت و به ویژه نماز جماعت عنوان کرد.

وی در خصوص همیت ارتباط عبد با معبود، تهذیب نفس، علم اندوزی، حجاب و عفاف، مضرات و فواید فضای مجازی، جنگ ترکیبی دشمن علیه ملت وکشور عزیزمان به ویژه جوانان ونوجوانان، نقشه های شوم استکبار و معاندین برای دین زدایی و خدشه دار کردن باورهای دینی نکاتی را بیان کرد.

حجت الاسلام منصوری در ادامه به سوالات چالشی و شبهات کتبی و شفاهی دانش آموزان در زمینه های مختلف پاسخ داد.

در پایان مراسم نماز جماعت ظهر و عصر باحضور دانش آموزان اقامه و با اهدای بسته های فرهنگی توسط ستاد اقامه نماز و مدیریت دبیرستان، از ۱۲ نفر دانش آموزان پاسخ دهنده صحیح به سوالات و فعالان نمازی تجلیل شد.

گفتمان دانش آموزی با موضوع نماز در حسینیه اعظم آزادشهر گفتمان دانش آموزی با موضوع نماز در حسینیه اعظم آزادشهر گفتمان دانش آموزی با موضوع نماز در حسینیه اعظم آزادشهر گفتمان دانش آموزی با موضوع نماز در حسینیه اعظم آزادشهر گفتمان دانش آموزی با موضوع نماز در حسینیه اعظم آزادشهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا