اخبارخراسان رضوی

گفتمان های دانش آموزی نماز با حضور استاد مرکز تخصصی نماز مشهد در گلبهار برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی، گفتمان های دانش آموزی با حضور استاد مرکز تخصصی نماز مشهد در شهرستان گلبهار سه شنبه هجدهم اردیبهشت ماه برگزار شد.

با هماهنگی ستاد اقامه نماز استان و آموزش و پرورش شهرستان گلبهار حجت الاسلام و المسلمین ایزدی استاد مرکز تخصصی نماز مشهد  جهت برگزاری گفتمان های معارف نماز ویژه دانش آموزان در هفته معلم با عنوان نماز در اندیشه مطهر به این شهرستان اعزام شد.

حجت الاسلام و المسلمین ایزدی استاد مرکز تخصصی نماز مشهد در جمع ۱۰۰نفره دو دبیرستان از مقاطع دخترانه شهرستان گلبهار حضور یافت و مباحثی را تحت عنوان جایگاه نماز، نقش نماز در زندگی و تاثیر عبادات روزانه در نشاط روحی و تاثیر گذاری آن علاوه بر رشد کمالات معنوی در رفتارهای فردی و اجتماعی اثر گذار است سخن گفت.

وی در جمع دانش آموزان افزود: باید توجه کنیم دستورات الهی و تکالیف واجب شده دارای اسرار و مصلحتی است که می تواند در کاهش ناهنجاری ها موثر بوده و روح و روان انسان را در گرایش و انجام کارهای مثبت اثرگذار باشد.

در ادامه استاد مرکز تخصصی نماز مشهد  به پرسش های مطرح از سوی دانش آموزان در مورد چرا دختران از پسران زودتر به تکلیف می رسند و چرا ما ایرانیان باید نماز را عربی بخوانیم پاسخ داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا