اخبارالبرز

طرح اوقات فراغت دانش آموزی در استان البرز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان البرز، طرح اوقات فراغت دانش آموزی استان البرز با تحقق شعار نماز برای همه با حضور ۱۵۰ نفر از  دختران مقطع پایه متوسطه اول مورخ یازدهم تیرماه ۱۴۰۳ در اردوگاه امام علی (ع) برگزار شد.

این طرح باشکوه دانش آموزی با همکاری استانداری البرز، قرارگاه مردمی تحول اجتماعی استان، معاونت پرورشی آموزش و پرورش، شهرداری کرج و انجمن اسلامی دانش آموزی و هم چنین کادر مدرسه شهید ثانی، مربیان و اساتید بومی برپا شد.

در ابتدای این برنامه حجت الاسلام والمسلمین مرادی در راستای مباحث روانشناسی نوجوان، اهداف دوره و برنامه پویایی پرداخت.

این برنامه با هدف توسعه، تعمیق و ترویج سبک زندگی اسلامی برای نسل نو برگزار شد، که در آن به دانش آموزان از طریق بازی تمام کارهای تشکیلاتی و جبهه سازی آموزش داده شد و در مسابقات، سرگرمی ها و… مفاهیم مورد نظر اساتید و مربیان منتقل شد.

در ادامه دانش آموزان به گروههای ده نفره تقسیم شدند که به همراه یک مربی آموزشهای لازم در زمینه های سبک زندگی اسلامی انجام و به پرسش های دانش آموزان پاسخ داده شد و دانش آموزان پرسمان خود را در صندوق سوالات قرار دادند.

اختتامیه این مراسم با حضور مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری،مدیرعامل قرارگاه تحول استان،مشاور شهردار کرج و سایر مسئولین و با اجرای برنامه های شاد و مفرح برای دانش آموزان و اجرای مسابقه و با اهدای جوایز به دانش آموزان به پایان رسید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا