اخبارفارس

گردهمایی دانش آموزی با موضوع نماز در داراب برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس، در تاریخ هفتم اسفند ماه، گردهمایی دانش آموزی با موضوع نماز با همکاری اداره آموزش و پرورش شهرستان داراب، با حضور خادمی کارشناس قرآن و عترت و همچنین از اساتید نماز شهرستان داراب در محل مدرسه طیب زاده برگزار شد.

در این گردهمایی دانش آموزی که با حضور حداکثری همراه بود، خادمی کارشناس قرآن، عترت و نماز داراب از دانش آموزان خواست تا خودشان در زندگی ائمه اطهار، به عنوان نمونه انسان های موفق تحقیق کنند و نقش نماز را در زندگی آنها بررسی کنند.

خادمی در ابتدای جلسه گفت: ما در زندگی خود باید محور را نماز قرار دهیم. نماز دوست خوب انسان به شمار می‌رود. دوست انسان بیشترین تاثیر را در زندگی انسان دارد. بعضی از مواقع خطرات دوست ناباب بسیار بالاست. اگر از نماز غافل نشویم و فراموشش نکنیم، طبق آیه شریفه قرآن که خدای متعال در آیه ۱۲ سوره مائده می‌فرماید: ” اگر نماز بخوانید من با شما خواهم بود“.

وی در ادامه افزود: دانش آموزان عزیز مهم ترین رکن زندگی انسان عزم و جدیت در کار است. سعی کنید بی انگیزه نباشید. برای کاهش کاهلی و سستی در خواندن نماز باید به آن شناخت پیدا کرد و اگر شناخت خود را به خدای متعال و نماز بیشتر کنید، قطعا به او علاقه مند خواهید شد.

خاطرنشان می‌شود گردهمایی دانش آموزان هر هفته در مدارس شهرستان داراب برگزار می‌شود.

گردهمایی دانش آموزی فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا