اخبارگلستان

نشست دانش آموزی با حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان گلستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گلستان، بیست وسومین نشست دانش آموزی با موضوع نماز، در سه شنبه های نمازی در دوازدهمین روز از اردیبهشت ماه، در نمازخانه هنرستان فنی و حرفه ای دخترانه الغدیر آزادشهر، با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین منصوری امام جمعه آزادشهر و قاسم محمدی مدیر ستاد اقامه استان و سایر مسئولین شهرستانی برگزار شد.

امام جمعه آزادشهر ضمن تسلیت سالروز شهادت استاد فرزانه آیت‌الله مرتضی مطهری، گرامیداشت هفته مقام والای معلم و تبریک این روز بزرگ به همه معلمان و سنگر نشینان تعلیم و تربیت، مطالب مبسوطی درخصوص اهمیت و فضیلت نماز جمعه و جماعت، نماز اول وقت و با حضور قلب و… بیان کرد.

در ادامه جلسه دانش آموزان سوالات متنوع دینی، مذهبی، سیاسی و اجتماعی به ویژه مسائل حجاب و عفاف و…. را بصورت کتبی، شفاهی و چهره به چهره مطرح و امام جمعه آزادشهر در فضایی بسیار صمیمی و با استناد به آیات، روایات و قوانین جمهوری اسلامی، پاسخ های لازم و قانع کننده ای را ارائه کرد.

درپایان به مناسبت هفته معلم، به معلمین حاضر در مراسم، هدیه و لوح سپاس از طرف مدیریت هنرستان تقدیم شد و تعداد ۸ نفر از دانش آموزان فعال در امر پرسش وپاسخ ، از طرف ستاد اقامه نماز شهرستان و هنرستان بسته های فرهنگی و ازطرف امام جمعه و مدیر آموزش و پرورش، وجوه نقدی اهداء گردید.

نشست دانش آموزی شهرستان آزادشهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا