اخبارگلستان

نشست دانش آموزی با موضوع نماز در آزادشهر برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز، نوزدهمین نشست دانش آموزی با موضوع نماز، در تاریخ پانزدهم فروردین ماه ۱۴۰۲ در نمازخانه دبیرستان دوره دوم دخترانه مکتب الزهرا آزادشهر، با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین منصوری امام جمعه جدید آزادشهر، کوهساریان مدیر آموزش و پرورش، سمیعی دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان ، کارکنان، معلمان و دانش آموزان دبیرستان برگزار شد.

قبل از اقامه نماز جماعت ظهر و عصر، ابتدا مدیر آموزش و پرورش گزارشی از وضعیت اقامه نماز وامور پرورشی و فرهنگی درمدارس شهرستان ارائه کرد.

حجت الاسلام والمسلمین منصوری امام جمعه آزادشهر در ادامه ضمن تبریک سال نو و گرامیداشت ماه مبارک رمضان، مطالبی در این خصوص بیان و خواستار بیان نکته نظرات دانش آموزان و استماع و پاسخ به سئوالات و شبهات آنها در زمینه های مختلف شد.

پاسخگویی به سوالات متنوع دینی، مذهبی، سیاسی و اجتماعی از جمله برنامه های این نشست دانش آموزی بود.

در پایان از طرف ستاد اقامه نماز شهرستان، به سه نفر از دانش آموزان فعال درامر اقامه نماز و امورات پرورشی، هدیه نقدی و بسته فرهنگی اهداء گردید.

نشست دانش آموزی با موضوع نماز در آزادشهر برگزار شد نشست دانش آموزی با موضوع نماز در آزادشهر برگزار شد نشست دانش آموزی با موضوع نماز در آزادشهر برگزار شد نشست دانش آموزی با موضوع نماز در آزادشهر برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا