خراسان شمالی

اجلاس‌های دانش آموزی در خراسان شمالی برگزار می شود

مدیر ستاد اقامه نماز گفت: اجلاس های دانش آموزی در تمامی شهرستان ها با حضور اساتید مرکز تخصی نماز برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان شمالی، صبح امروز ۳بهمن ماه جلسه هماهنگی برگزاری اجلاس های دانش آموزی خراسان شمالی در شهرستان ها و مرکز استان با حضور مدیر کل آموزش و پرورش، معاونت پرورشی اداره کل، مدیر ستاد اقامه نماز و همچنین کارشناسان فرهنگی برگزار شد.

حجت الاسلام احمدی فرد در این جلسه با اشاره به اهمیت برگزاری اجلاس‌های دانش آموزی خراسان شمالی اظهار داشت: اجلاس‌های دانش آموزی فرصت خوبی است تا دانش آموزان و فعالین مدارس در حوزه نماز مورد تقدیر قرار گیرند تا زمینه تشویق سایرین نیز فراهم گردد. همچنین باید بکوشیم تا تجربه های موفق در این حوزه نیز در اجلاس های دانش آموزی به استراک گذاشته شوند.

مدیر ستاد اقامه نماز افزود: ستاد اقامه نماز آمادگی دارد تا با دعوت از اساتید مرکز تخصصی نماز و ویژه دانش آموزی در راستای غنای این اجلاس ها قدم های موثری بردارد. همچنین دبیران ستاد اقامه نماز در شهرستان ها نیز آمادگی لازم را در جهت همکاری در برگزاری این اجلاس ها دارند.

اکبری مدیر کل آموزش و پرورش خراسان شمالی نیز در این نشست با اشاره به همکاری صمیمانه ستاد اقامه نماز و اداره کل آموزش و پرورش استان گفت: اداره کل آموزش و پرورش استان در تمامی برنامه های پرورشی و آموزشی خود ستاد اقامه نماز را بعنوان بازویی قوی در کنار خود احساس می کند و امسال نیز همانند سال های گذشته در برگزاری اجلاس های دانش آموزی ستاد را همراه خود می داند.

معاونت پرورشی اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی با اشاره به برگزاری جشن های تکلیف مدارس افزود: جشن های تکلیف مدارس استان که به دلیل تعطیلی های ادارات و مدارس استان به تعویق افتاده بود نیز با همکاری ستاد اقامه نماز برگزار می‌شود.

عقیقی در پایان با اشاره به زمان برگزاری جشن های تکلیف و اجلاس های دانش آموزی نماز گفت: امیدواریم بتوانیم تا اواسط اسفندماه با همکاری دستگاه های فرهنگی جشن های تکلیف و اجلاس های دانش آموزی نماز را در تمامی شهرستان‌ها برگزار کنیم.

جلسه اجلاس دانش آموزی خراسان شمالی

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا