اخبارگلستان

یازدهمین گفتمان نماز دانش آموزی در هنرستان شهید رجایی علی آباد کتول برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گلستان، یازدهمین گفتمان نماز دانش آموزی در هنرستان شهید رجایی علی آباد کتول، با حضور امام جمعه این شهرستان در روز سه شنبه دهم بهمن ماه برگزار شد.

حجت السلام والمسلمین مهدی نژاد امام جمعه علی آبادکتول، در این نشست بیان داشت: امتیازاتی برای انسان است که برای هیچ مخلوقی نیست، که بعد از خلقت انسان، خدا به خود تبریک گفت.

وی گفت: از دیگر امتیازات انسان، مقایسه آن با عبادت است که ارزش انسان به عبادت است، اگر اهل عبادت نباشد ، قرآن می‌فرماید مانند چهار پایان است و اگر انسان خدا را عبادت کند از همه مخلوقات بالاتر است.

مهدی نژاد تاکید کرد: جهان هستی مدرسه ای است که دانش آموزان آن انسان ها و تکالیف آن ها همان واجبات هستند که باید انسان ها آن ها را انجام دهند، دانش آموزی که وارد مدرسه می شود تکالیفی بر او محول می شود که باید آن را انجام دهند.

وی تصریح کرد: اولین گام این است که تلاش کنیم احساس خوشایند‌ی نسبت به نماز پید‌ا کنیم، زیرا اگر احساس خوبی به نماز د‌اشته باشیم، خود‌ به د‌نبال کسب اطلاعات و شناخت بیشتر نسبت به آن برمی‌آید‌.

یازدهمین گفتمان نماز دانش آموزی در هنرستان شهید رجایی علی آباد کتول یازدهمین گفتمان نماز دانش آموزی در هنرستان شهید رجایی علی آباد کتول

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا