اخبارفارس

اجلاس نماز دانش آموزی ناحیه یک شهرستان شیراز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس، در تاریخ سیزدهم اسفند ماه، اجلاس نماز دانش آموزی ناحیه یک شهرستان شیراز با حضور حجت الاسلام سقاچی قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس و احمدی رئیس اداره آموزش و پرورش ناحیه ۱ شیراز در محل مجتمع فرهنگی آل یاسین برگزار شد.

حجت الاسلام سقاچی قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس در اجلاس نماز مدارس ناحیه یک شهر شیراز گفت: هجوه دشمن به سمت اعتقادات و روحیه و فکر دانش آموزان نشانه رفته است. امروز ما باید تمام تلاش و همت خود را معطوف به تعلیم و تربیت و آموزش آموزه های دینی برای دانش آموزان بنماییم.

قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس گفت: امروز تکلیف بر همه واضح و روشن است که باید به جنگ اعتقاداتی که دشمن آن را  برای ما در نظر گرفته است برویم. فرزندان ما امانت خدا در دستان ما هستند و نباید به حال خود رها شوند. با روش های مناسب و ایده های نو سعی کنیم دانش آموزان را نگهداری و پرورش دهیم.

 

احمدی رئیس اداره آموزش و پرورش ناحیه ۱ شیراز در ادامه ضمن تشکر از همه خادمین به نماز و فعالین در امر نماز گفت: امسال، شکر خدا جهش خوبی در برنامه های نماز داشته ایم. با همکاری ستاد اقامه نماز استان فارس مسابقه کتابخوانی نماز در سیره و سخن معصومین امام رضا (ع) برگزار شد که نزدیک به ۱۲۰۰ جلد کتاب در بین دانش آموزان توزیع و پخش شد.

وی در پایان گفت: انشاالله جشن تکلیف دانش آموزان با همکاری ستاد اقامه نماز استان فارس در مدارس ناحیه ۱ برگزار می‌شود.

مراسم اجلاس نماز فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا