اخبارخراسان جنوبی

نماز نماد عبودیت و بندگی/ دانش آموزان به سمت نماز ترغیب شوند

اجلاسیه نماز دانش آموزی در زیرکوه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان خراسان جنوبی ،محمد رضا غیرتی فرماندار زیرکوه یکشنبه (۳۰ بهمن) در اجلاسیه نماز دانش آموزی در زیرکوه اظهار داشت: نماز یکی از فضیلت ها و نعمت های بزرگی است که خداوند متعال به انسان عطا کرده تا به آرامش برسد.
فرماندار زیرکوه با بیان اینکه نماز، نماد عبودیت و بندگی است، ادامه داد: اوج بندگی در برابر خداوند را می توان در هنگام اقامه نماز مشاهده کرد و به همین دلیل نماز از اوجب واجبات دین محسوب می شود و بر ادای آن به خصوص در اول وقت تاکیدات بسیاری شده است..

وی در ادامه بیان کرد: در عالم برزخ اولین سوالی که از انسان می شود در مورد نماز است و بندگانی که در نماز خود خشوع و خضوع داشتند رو سفید خواهند بود.

فرماندار زیرکوه با بیان اینکه فرزندانمان را باید با نماز انس دهیم، افزود: برای این امر شرط لازم آن است که اولیا خود در این امر پیشگام باشند و این خود باعث ترغیب فرزندانمان می شود و از ابتدای ماموریتم در شهرستان بر اهمیت به نماز تاکید داشته ام و نمازخانه های ما باید بهترین مکان آن اداره و مدرسه باشد.

غیرتی در پایان گفت: امروز وظیفه ی تک تک ما اولیا، مسئولان و معلمان آن است تا فرزندانمان را به سمت نماز سوق دهیم چرا که نماز انسان ها را به سمت منزلت می رساند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا