آذربایجان شرقیاخبار

اجلاس نماز آموزش و پرورش ناحیه یک تبریز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان شرقی، اجلاس نماز دانش آموزی ناحیه یک تبریز با حضور حجت الاسلام آقاجانی مدیر ستاد اقامه نماز، تفسیر و مهدویت استان، صادقی مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک تبریز، امجد معاون پرورشی ناحیه یک تبریز و کارشناسان ستاد، روز دوشنبه دوم اسفند ماه برگزار شد.

حجت الاسلام آقاجانی با تشکر و قدردانی از مدیران و معاونین حاضر در جلسه بخصوص مجریان اجلاس دانش آموزی، که ناحیه یک در مسائل نمازی و معنوی از جمله پیشتازان این عرصه هستند، با بیان ظرفیت بالای دانش آموزان، گفت: دانش آموزان در این سن و سال از ظرفیت های فراگیری بالایی برخودار هستند، که باید تلاش کنیم با آموزش بموقع، کاربردی، جذاب و تأثیر گذار، مسائل معنوی، نمازی و مهدوی، از این ظرفیت به نحو احسن استفاده کنیم.

صادقی ضمن تشکر و قدردانی از زحمات مدیر ستاد اقامه نماز در ترویج فرهنگ نماز و مجریان اجلاس نماز دانش آموزی، با بیان اهمیت این اجلاس ها، گفت: این اجلاس ها، تجلیل ها از برترین های نمازی و برگزاری مسابقات نمازی و مهدوی مقدمه ای است برای فرهنگ سازی نماز و نماز خوانی، که هر چه قدر پر محتوا، غنی و تأثیر گذارتر باشد، موفق تر خواهیم بود.

در این اجلاس گروهی از دانش آموزان بعد از قرائت گروهی قرآن، به توضیح پیروزی انقلاب اسلامی، معرفی دین اسلام و نماز به زبان های انگلیسی، چینی و عربی پرداختند.

اجلاس نماز دانش آموزی ناحیه یک تبریزاجلاس نماز دانش آموزی ناحیه یک تبریز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا