اخبارتهران

نشست هم اندیشی معاون فرهنگی دانشگاه فرهنگیان استان تهران با مدیر ستاد اقامه نماز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان تهران، نشست هم اندیشی حجت الاسلام و المسلمین علیخانی معاون فرهنگی دانشگاه فرهنگیان استان تهران با حجت الاسلام و المسلمین نور محمد پور مدیر اقامه نماز استان تهران در تاریخ چهاردهم آبان در دفتر ستاد اقامه نماز استان تهران برگزار شد.

در این دیدار معاون فرهنگی دانشگاه فرهنگیان استان تهران گزارشی از فعالیت ها و برنامه های پردیس های دانشگاه فرهنگیان استان تهران را در ارتباط با ترویج فرهنگ نماز اعلام کرد.

وی گفت: برگزاری نماز جماعت در پردیس های برادران و خواهران و اقامه نماز مغرب و عشاء با حضور امام جماعت در خوابگاه های دانشجویان به صورت منظم برگزار می گردد.

حجت الاسلام علیخانی در ادامه گفت: دوره های آموزشی طرح معراج که در پردیس ها برای دانشجویان برگزار شد با استقبال گرم  دانشجویان و روسای پردیس ها مواجه گردید.

در ادامه مدیر اقامه نماز استان تهران ضمن تشکر از اقدامات انجام گرفته در خصوص فرهنگ ترویج نماز در دانشگاه فرهنگیان گفت: انتظار ما این است دوره های آموزشی طرح معراج در پردیس ها ی دانشگاه فرهنگیان استان تهران مداومت داشته باشد.

وی در خاتمه گفت: با توجه به  نزدیک بودن اجلاس نماز استان تهران، از دانشجویانی که فعال در نماز هستند جهت حضور در اجلاس نماز و تقدیر از آنها به ستاد اقامه نماز معرفی شوند.

نشست معاون فرهنگی دانشگاه فرهنگیان استان تهران با مدیر ستاد اقامه نماز نشست معاون فرهنگی دانشگاه فرهنگیان استان تهران با مدیر ستاد اقامه نماز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا