اخبارتهران

جلسه ستاد اوقات فراغت دانش آموزان منطقه ۱۷ تهران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان تهران، جلسه ستاد اوقات فراغت دانش آموزان منطقه ۱۷ با حضور حجت الاسلام و المسلمین نور محمد پور مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران، مدیر آموزش و پرورش، مدیران  مدارس منطقه، مسئولین و کارشناسان منطقه ۱۷ در تاریخ سی اردیبهشت ماه در سالن جلسات آموزش و پرورش منطقه ۱۷ برگزار گردید .

مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از برپایی این نشست، گفت: بهترین سرمایه های ما فرزندان ما هستند، و پدر و مادرها تربیت فرزندانشان را به ما سپرده اند که نشان از لطف خداوند به ما می باشد.

وی در ادامه گفت: باید به معلمان به صورت ویژه ای نگاه نمائیم، چرا که تربیت فرزندانمان در دست معلم ها می باشد، اگر ضعیف عمل شود و نقاط ضعف خود را شناسایی ننمائیم باعث می شود دانش آموزان ما در مقابل ما قرار گیرند، پس بایدمعلمان را تقویت کنیم تا بهتر بتوانند علم،  دانش،  زندگی و مهارت های لازم را به دانش آموزان منتقل نمایند.

نورمحمدپور ضمن اشاره به آموزش خانواده ها گفت: ما برنامه ها و دوره هایی را برای آموزش خانواده ها داریم و می توانیم از اساتید مرکز تخصصی نماز برای تدریس این دوره ها به آموزش و پرورش معرفی کنیم .

جلسه اوغات فراغت دانش آموزان منطقه 17جلسه اوغات فراغت دانش آموزان منطقه 17

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا