اخبارقم

جشن تکلیف دانش آموزان سلفچگان قم برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز قم، جشن تکلیف دانش آموزان سلفچگان صبح سه شنبه، پنجم تیرماه در روز عید سعید غدیر با حضور مسئولین استانی و شهرستانی و به همت مجمع خیرین مسجدساز استان در مسجد جامع شهر سلفچگان برگزار شد.

جشن تکلیف دانش آموزان سلفچگان قم برگزار شد

مدیر ستاد اقامه نماز و دبیر مجمع خیرین مسجدساز استان قم در این جشن ضمن تبریک عید سعید غدیر خم خاطر نشان کرد: این جشن تکلیف و جشن غدیر در امتداد جشن های تکلیف مناطق کمتر برخوردار استان و به همت اعضاء مجمع خیرین مسجدساز استان برگزار شده است.

حجت الاسلام علی عرب پور همچنین در ادامه به تشریح عوامل عاقبت بخیر پرداخت و گفت: اگر عاقبت بخیری میخواهید به دو امر نماز اول وقت و احترام به اولیا اهتمام داشته باشید.

جشن تکلیف دانش آموزان سلفچگان قم برگزار شد

حجت الاسلام و المسلمین مهدی غروی امام جمعه شهر سلفچگان نیز در این آیین با گرامیداشت روز عید سعید غدیر خاطر نشان کرد: خداوند متعال بندگان خود را بیش از هر چیز دوست دارد.

اجرای برنامه های شاد و مفرح برای دانش آموزان و آموزش عملی نماز از دیگر برنامه های این آیین بود که توسط حجت الاسلام و المسلمین محمدرضا یحیایی از دیگر برنامه های جشن روز غدیر و جشن تکلیف دانش آموزان سلفچگان بود.

در پایان نیز دانش آموزان ضمن اقامه نماز جماعت، میهمان سفره کریمانه برخی از خیرین سادات مجمع خیرین مسجدساز استان بودند.

لازم به ذکر است جشن تکلیف دانش آموزان سلفچگان ویژه پسران و دختران از صبح روز عید آغاز و تا اقامه نماز جماعت ظهر و عصر به طول انجامید.

اخبار مرتبط:

جشن تکلیف نومکلفان پسر شهرستان کهک برگزار شد

جشن بندگی نومکلفان دختر شهرستان کهک برگزار شد

جشن تکلیف نومکلفان شهرستان جعفرآباد قم برگزار شد

جشن تکلیف نومکلفان شهر قاهان برگزار شد

جشن تکلیف نومکلفان قمرود برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا