اخبارتهران

جشن عبادت دانش آموزان دبستان حضرت مریم شهرستان اسلامشهر برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان تهران، مراسم جشن عبادت بیش از یکصد نفر از دانش آموزان دختر  دبستان حضرت مریم شهرستان اسلامشهر با حضور حجت الاسلام و المسلمین اسکندری کارشناس فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تهران، عسکری رئیس اداره برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی، حوری مسئول روابط عمومی استان تهران، راد دبیر اقامه نماز اداره کل  گردشگری و صنایع دستی استان تهران و مسئولین اداره آموزش و پرورش اسلامشهر و گردشگری در تاریخ چهارم بهمن ماه در موزه رضا عباسی برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین اسکندری گفت: به تکلیف رسیدن، یک عید به حساب می آید، که خداوند به ما دستور می دهد و ما خوشحالیم که خواسته ها و دستور های او را اطاعت کنیم.

وی گفت: از امروز شما وقتی نماز می خوانید، با خدای خودتان حرف می زنید و خداوند به سخن شما گوش می دهد و سخن شما را می شنود.

اسکندری افزود: خداوند متعال به ما نعمت های بسیاری داده و ما بایستی با عبادت و نماز خواندن قدر نعمت های را که خداوند به ما داده است را بدانیم.

در ادامه جشن عبادت، برنامه با برگزاری و اجرای سرود و آموزش احکام و اهدای جوایز همراه بود.

جشن عبادت دانش آموزان دبستان حضرت مریم شهرستان اسلامشهر در موزه رضا عباسیجشن عبادت دانش آموزان دبستان حضرت مریم شهرستان اسلامشهر در موزه رضا عباسیجشن عبادت دانش آموزان دبستان حضرت مریم شهرستان اسلامشهر در موزه رضا عباسیجشن عبادت دانش آموزان دبستان حضرت مریم شهرستان اسلامشهر در موزه رضا عباسی

جشن عبادت دانش آموزان دبستان حضرت مریم شهرستان اسلامشهر در موزه رضا عباسیجشن عبادت دانش آموزان دبستان حضرت مریم شهرستان اسلامشهر در موزه رضا عباسی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا