اخبارخراسان جنوبی

اولین جلسه خدمات سفر تابستانی استان خراسان جنوبی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان خراسان جنوبی، چهارم تیرماه با حضور حجت الاسلام و المسلمین کمیلی مدیر ستاد اقامه نماز استان خراسان جنوبی ،عباس زاده معاون استاندار و دیگر اعضا اولین جلسه خدمات سفر تابستانی در محل استانداری برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان در این نشست ضمن تبریک عید غدیر خم گزارشی از وضعیت نماز خانه ها و مساجد بین راهی استان ارائه کرد وافزود:با عنایت به اینکه استان خراسان چنوبی در مسیرتردد مسافرین و زوار آقا علی ابن موسی الرضا (ع) قرار دارد دستگاه های مسئول نسبت به مهیا کردن مساجد و نماز خانه ها و امکانات رفاهی برای استفاده مسافرین عزیزتلاش کنند.

معاون استاندار در ستاد اجرایی خدمات سفر استان گفت: با توجه به آغاز موج اول سفرهای تابستانی از ۲۱ تیر در استان،  بخشهای مختلف برای میزبانی از مسافران داخلی و خارجی آماده می شود. وی افزود: با توجه به مناسبت‌های پیش رو نیز همه امکانات و خدمات از جمله تجهیز و رصد نمازخانه های بین راهی، اقامتگاه ها، جایگاه‌های سوخت، گروه‌های امدادونجات و جاده ها در دستور کار قرار گرفته و پایش می شوند تا سفری ایمن برای مسافران و گردشگران رقم بزنیم.

در پایان هریک از اعضا به بیان پیشنهادات خود برای استفاده هر چه بهتر مسافرین در طول سفر از امکانات استان پرداختند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا