اخبارقم

دومین جلسه کارگروه نظارت و ارزیابی نمازخانه‌ها و مساجد قم برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز قم، دومین جلسه برنامه ریزی و هماهنگی کارگروه نظارت و ارزیابی نمازخانه‌ها و مساجد استان، صبح شنبه، بیستم اسفندماه، به ریاست مدیرکل امور رفاهی زائرین استانداری در معاونت اجتماعی، فرهنگی و زیارت برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز قم در این جلسه ضمن تقدیر از اقدامات دستگاه‌ها در اعیاد شعبان، به تشریح اقدامات ستاد اقامه نماز استان اشاره کرد و گفت: با توزیع بیش از ۲ هزار مهر در موکب‌های مسیر بلوار پیامبر اعظم(ص)، در چندین نقطه از مسیر، نماز جماعت اقامه شد.

حجت الاسلام و المسلمین علی عرب‌پور در ادامه به تشریح انتظارات ستاد اقامه نماز استان از دستگاه‌ها در ایام نوروز پرداخت و افزود: هر یک از دستگاه‌ها نظارت ویژه ای بر مساجد و نمازخانه‌های زیرمجموعه داشته باشند تا میزبانی شایسته ای از میهمانان شهر کریمه اهل بیت(ع) داشته باشیم.

وی در ادامه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده در بازدیدهای نوروزی اشاره کرد و گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده مساجد و نمازخانه‌ها در بخش‌های مختلف، به همراه دستگاه‌های متولی مورد بازدید قرار می‌گیرند.

مدیرکل امور رفاهی زائرین استانداری نیز در این جلسه با تقدیر از دستگاه‌های همکار در برگزاری جشن نیمه شعبان، بر لزوم اهتمام تمامی دستگاه‌ها در میزبانی شایسته از زائرین نوروزی تاکید کرد.

حمیدرضا جعفری در ادامه بر لزوم نظارت بر وضعیت نمازخانه‌ها و مساجد در مسیر زائرین تاکید کرد و گفت: اولویت در نظارت‌ها بر مساجد در مسیر زائرین باشد تا کاستی‌های احتمالی رفع و زائرین کمبودی را احساس نکنند.

در پایان جلسه کارگروه نظارت و ارزیابی نمازخانه‌ها و مساجد استان، اعضا با ارائه گزارشی از اقدامات دستگاه‌ها، به تشریح پیش‌بینی های صورت گرفته پرداختند.

دومین جلسه کارگروه نظارت و ارزیابی نمازخانه‌ها و مساجد قم برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا