اخبارگیلان

نظارت مستمر بر تمامی نمازخانه های بین راهی استان گیلان

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گیلان، حجت الاسلام و المسلمین حجازی در گفت و گو با روابط عمومی ستاد اقامه نماز از نظارت مستمر بر نمازخانه های عمومی در داخل شهرها و راه های مواصلاتی جایگاه های سوخت از اویل اسفند سال گذشته تا پایان تعطیلات نوروزی خبر داد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان گیلان در این گفت و گو به اماکن مورد بازدید اشاره کرد و گفت: در این بازرسی ها که توسط کارگروه مشترک از بازرسین ستاد اقامه نماز و نمایندگان دستگاههای اجرایی انجام شد  از تمامی محور های مواصلاتی استان بازدید به عمل آمد و نمازخانه های مجتمع های خدماتی رفاهی بین راهی، مساجد و نمازخانه های بین راهی، نمازخانه های پمپ بنزین ها، خیمه های نماز هلال احمر در مبادی ورودی شهر و مساجد و نمازخانه های بوستان های در مسیر زائرین و مسافرین مورد بازدید قرار گرفته است و تذکرات لازم در خصوص رفع کاستی ها به مسئولین این اماکن داده شده است.

حجازی افزود: در این بازدید ها سرویس های بهداشتی، وضوخانه ها، سیستم گرمایشی و سرمایشی، مهر ها، فرش ها، جهت قبله، خدمات دهی در وقت فضیلت نماز مورد بررسی قرار می گیرد.

حجت الاسلام و المسلمین حجازی خاطر نشان کرد: با توجه به حضور گسترده مسافرین، برخی کاستی ها وجود دارد که حدالمقدر برطرف شده و درآینده باید زیر ساخت های بیشتری مهیا گردد.

وی در ادامه ضمن تقدیر از همکاری دستگاه های مختلف از جمله اداره کل شرکت پخش و فرآوردهای نفتی استان در این امر خاطر نشان کرد: کارگروه نظارت استان همکاری خوبی با ستاد اقامه نماز داشتند که استانداری، فرمانداری شهرستان ها، راهداری و حمل و نقل جاده ای، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، هلال احمر و راه آهن، فرودگاه از جمله این دستگاه ها بوده اند. حجت الاسلام حجازی در پایان از استمرار این بازدید ها تا پایان ایام نوروز خبر داد و گفت: این بازدید ها از قبل از تعطیلات نوروز آغاز و تا پایان تعطیلات نوروزی و عید سعید فطر ادامه خواهد داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا