اخبارگیلان

نظارت مستمر بر مساجد و نمازخانه های بین راهی استان گیلان

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گیلان، در ادامه بازدیدهای نوروزی از مساجد و نمازخانه های بین راهی استان گیلان از نمازخانه پارک جنگی درنیکا و مجتمع اقامتی درقلعه رودخان در تاریخ ۱۰فروردین ۱۴۰۲ بازدید شد.

سید جواد مهرابی کارشناس فرهنگی و آموزشی ستاد اقامه نماز استان گیلان گفت: همزمان با آغاز سفرهای نوروزی به استان مسافر پذیر گیلان طبق دستورالعمل های نظارتی بر اماکن، کار نظارت بر مساجد و نمارخانه های بین راهی و تفرجگاهها آغاز شد و درمدتی که گذشت بسیاری از نمارخانه ها و مساجد مورد بازرسی قرار گرفت که در این ارزیابی بسیاری از نمازخانه ها وضعیت مطلوب داشتند و نواقصی که گزارش شده بود را برطرف کردنند.

مهرابی افزود: نمازخانه مجتمع اقامتی در قلعه رودخان که تحت نظر اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گیلان است مورد بازرسی و بازدید قرار گرفت که با توجه به موقعیت منطقه بسیار حائز اهمیت است و از نمازخانه مجهز و خوبی برخودار است و پذیرای مسافران عزیز است.

کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد گیلان گفت: طی بازدید که از پارک جنگی درنیکا  رستم آباد انجام شد نمازخانه مجتمع مورد ارزیابی قرار گرفت که از وضعیت نسبتا خوبی برخوردار بود و نواقص موجود به دستگاه متولی گزارش شد.

نمازخانه مجتمع اقامتی قلعه رودخاننمازخانه مجتمع اقامتی قلعه رودخاننمازخانه پارک جنگلی درنیکا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا