همدان

دومین جلسه کمیته نظارت بر فضاهای اقامه نماز راه‌های مواصلاتی استان همدان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان همدان، دومین جلسه کمیته نظارت بر فضاهای اقامه نماز در راه‌های مواصلاتی استان همدان روز دوشنبه بیست و سوم بهمن با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید مرتضی حسنی حلم مدیر ستاد اقامه نماز استان همدان و اعضای کمیته های مربوطه در سالن جلسات ستاد اقامه نماز استان برگزار شد.

در ابتدای این جلسه حجت الاسلام والمسلمین سید مرتضی حسنی حلم مدیر ستاد اقامه نماز استان همدان ضمن تبریک مبعث رسول اکرم(ص) و همچنین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی بیان کرد: در جامعه کنونی و زندگی مدرن که همه امور بشر با استفاده از دانش روز اداره می‌شود و لزوم یک نرم‌افزار راهنما که بتواند همه فضاهای اقامه نماز اعم از مساجد و نمازخانه‌ها را در کنار مکان‌های گردشگری زیارتی را معرفی کند لازم و ضروری است.

وی افزود: فضاهای اقامه نماز مساجد که در مناطق گردشگری و توریستی قرار دارند باید آمادگی لازم را برای استقبال و استفاده مسافرین نوروزی داشته باشند. مدیر ستاد اقامه نماز استان همدان ادامه داد: لازم می‌دانیم که همه مجتمع‌های خدماتی بین راهی قبل از نوروز نظارت و نسبت به رفع نواقص اقدام نمایند.

حجت الاسلام حسنی حلم خاطر نشان کرد: برگزاری جلسه توجیهی برای همه متولیان مربوط به فضاهای اقامه نماز ضروری است که با همکاری همه اعضای کمیته علی الخصوص اداره کل پایانه‌ها، شرکت نفت و اداره کل اوقاف انجام شود.

وی تشریح کرد: با توجه به چاپ و نشر بروشورها و راهنماها برای مسافران توسط اعضای کمیته لازم است مسئله نماز در محتواهای بروشورها گنجانده شود.

لازم به ذکر است در پایان این جلسه اعضای کمیته های مربوطه ضمن ارائه گزارشی از بازدیدهای مجتمع‌های خدماتی و رفاهی توسط کارشناس ستاد اقامه نماز به بیان رفع موانع و نواقص فضاهای اقامه نماز ارائه دادند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا