اخبارلرستان

شورای اقامه نماز سرپرستی بانک سپه استان لرستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، شورای اقامه نماز بانک سپه استان با حضور حجت الاسلام والمسلمین چراغی، کارشناس برنامه ریزی،نظارت و ارزیابی استان و دیگر اعضا با موضوع اجرای برنامه‌ها متنوع نمازی در تاریخ بیست و پنجم مهرماه برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان لرستان در شورای اقامه سرپرستی بانک سپه اظهار داشت: وضعیت اقامه نماز در ادارات و سازمان‌های دولتی نسبت به گذشته بهتر شده و فضا و امکانات لازم در اکثر ادارات برای اقامه نماز توسط انسان‌های علاقه‌مند فراهم شده است اما هنوز در سطح جامعه با رسیدن به نقطه مطلوب برای اقامه نماز فاصله داریم و اهمیت و جایگاه نماز در ادارات باید تبیین شود.

وی گفت: نماز خواندن باید در عملکرد انسان تأثیرگذار باشد تا دیگران نیز به توصیه‌های آن فرد نمازگزار عمل کنند و همانگونه که نماز نقش مهمی در عرصه‌های گوناگون داشته، امروز هم نماز در جبهه جنگ نرم می‌تواند عامل پیروزی ما بر دشمن باشد.

چراغی عنوان کرد: اداراتی که امکان برپایی نماز جماعت را دارند، نماز اول وقت را به پا دارند و از ادارات پیشرو شهرستان در اقامه نماز جماعت تقدیر خواهد شد.

این مقام مسئول  نهادینه کردن فرهنگ اقامه نماز را مهم‌ترین هدف شورای اقامه نماز دانست و افزود: با برگزاری این نشست‌ها در پی دست‌یابی به این هدف و نهادینه کردن فرهنگ اقامه نماز هستیم.

 

شورای اقامه نماز سرپرستی بانک سپه استان لرستان

شورای اقامه نماز سرپرستی بانک سپه استان لرستان

شورای اقامه نماز سرپرستی بانک سپه استان لرستان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا